Společnost ZyXEL nabízí bezkonkurenční záruku na své produkty

7. března 2007
Březen - měsíc PHP chyb
Společnost ZyXEL Communications, významný světový dodavatel síťových zařízení pro vysokorychlostní přístup k internetu a internetovou telefonii (VoIP), nabízí od ledna 2007 svým zákazníkům rozsáhlejší záruky na své produkty.
Společnost ZyXEL nabízí bezkonkurenční záruku na své produkty

Díky dlouhodobým zkušenostem z celého světa a neustálému vývoji svých řad tak nyní mohou firemní uživatelé produktů společnosti ZyXEL využít záruk po dobu: 5 let na všechny modely switchů v produktovém portfoliu, 2 let na větráky a napájecí zdroje, 2 let na všechny ostatní modely v produktovém portfoliu.

Společnost dále garantuje expresní vyřízení reklamací, a to obvykle výměnným způsobem. Samozřejmostí je prodloužení záruční doby po dobu, kdy je příslušný výrobek v reklamačním řízení.

Aby společnost ZyXEL umožnila svým zákazníkům kontinuální dostupnost svých zařízení, zaručuje navíc v případě, že reklamovaný produkt již není dodáván, jeho nahrazení za ekvivalentní současný výrobek.

Záruční podmínky společnosti ZyXEL, které překračují obvyklé podmínky poskytované na českém trhu, jsou dalším důkazem vysoké kvality a spolehlivosti výrobků značky ZyXEL, k jejímuž poskytování se společnost dlouhodobě zavázala. Společnost ZyXEL jimi chce dále vyjít vstříc svým zákazníkům a jejich oprávněnému požadavku na nerušeném užívání moderních komunikačních služeb.

Váš názor | Březen - měsíc PHP chyb

Témata článku: Výrobek, Portfolio, Zyxel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší