Společnost WD nabízí na českém trhu originální službu půjčovny

Společnost WD nabízí na českém trhu originální službu půjčovny

Společnost WD přináší na český trh zajímavou předprodejní službu, která je určena firmám a osobám, prodávajícím výpočetní techniku. Prostřednictvím webových stránek www.wdpujcovna.cz je možné si zapůjčit zdarma vybrané produkty osobních cloudových úložišť WD řady My Cloud. Produkty je možné doslova si osahat při práci, prezentovat je koncovým zákazníkům či jim je přímo na dobu 14 dní nainstalovat, a přesvědčit je tak přímo o všech výhodách tohoto řešení pro ukládání dat.

Aktuálně jsou v této službě nabízeny následující produkty WD:

My Cloud™ EX4

My Cloud EX4 je vysoce výkonné úložiště NAS se čtyřmi pozicemi pro domácnosti a malé kanceláře, které je od základu navržené pro vysokou kvalitu a spolehlivost, typickou pro značku WD®. Vyznačuje se robustním celokovovým šasi, více svazky RAID, snadnou instalací disků a spoustou aplikací pro bohaté a flexibilní rozšíření funkcí vašeho úložiště NAS. Vyberte si prázdné šasi se snadnou instalací disků a výměnou za provozu a s bezproblémovou instalaci až čtyř disků podle vašich narůstajících potřeb. Nebo si zvolte osazený systém, který můžete používat ihned po vybalení, s pevnými disky WD Red™ pro maximální kompatibilitu v jedinečném prostředí úložiště NAS s nepřetržitým provozem

My Cloud™ EX2

Produkt je od základu navržen pro zajištění vysoké kvality a spolehlivosti typické pro značku WD®. My Cloud EX2 je vysoce výkonné úložiště NAS se dvěma pozicemi pro domácnosti a malé kanceláře. Ukládejte veškerý svůj obsah na jednom místě a chraňte jej pomocí zálohování v poli RAID 1, cloudu nebo síti LAN/WAN. Streamujte velké soubory na libovolnou obrazovku a rozšiřte možnosti úložiště NAS pomocí kompletní sady aplikací. Vyberte si osazený systém, který je připravený k provozu s využitím integrovaných pevných disků WD Red™ nabízejících jedinečnou kompatibilitu. Případně si zvolte bezdiskové šasi a sestavte si vlastní úložiště NAS s disky podle vlastního výběru.

My Cloud™ DL4100

Systém My Cloud Business řady DL4100, jehož hardware, software i úložiště jsme vytvořili od základu, je skutečným řešením vše v jednom: vysoce výkonné řešení NAS navržené pro malé podniky. Tento plně integrovaný systém se snadným nasazením vám poskytne funkce, které jsou klíčové pro úspěch malých podniků: spolehlivost, zabezpečení i rozšiřitelnost.Centralizujte a chraňte svá klíčová podniková data ze všech počítačů PC i Mac na pracovišti v rámci jednoho řešení NAS, které vám poskytne snadnou správu. Díky funkci zabezpečeného vzdáleného a mobilního přístupu se k nim navíc dostanete kdykoli a odkudkoli, abyste mohli sdílet soubory se zaměstnanci, partnery i zákazníky.

My Cloud™ EX4100

Uložte si všechny své cenné fotografie, videa, hudbu a soubory do tohoto vysoce výkonného systému NAS, který je ihned připraven k použití a poskytuje zabezpečený přístup kdykoli a odkudkoli. Chraňte svůj obsah pomocí více možností zálohování, přizpůsobte si systém NAS pomocí ucelené sady aplikací a užívejte si pocit jistoty, když víte, že se spoléháte na náš špičkový produkt. Ať už máte kreativní koníčky, jste kreativním profesionálem nebo máte působivou sbírku médií, nepochybně uchováváte velké množství digitálního obsahu. Se systémy NAS řady My Cloud Expert můžete snadno centralizovat a chránit svůj hodnotný obsah ze všech počítačů PC i Mac ve své síti. Navíc k němu budete mít vždy přístup odkudkoli ze svých tabletů a chytrých telefonů

Témata článku: My Cloud, Malá spolehlivost, Malé úložiště, Malý svazek

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí