Společnost Verizon Wireless se obrátila na Borland s žádostí o pomoc při řízení změn a snižování rizik v procesu vývoje software

Řešení ALM od Borlandu pomáhá webovému vývojovému týmu společnosti Verizon Wireless řídit vývojový proces, omezit prostoje a přispívat k růstu obchodu.
Společnost Verizon Wireless se obrátila na Borland s žádostí o pomoc při řízení změn a snižování rizik v procesu vývoje software

Praha, 13.9.2005 – Společnost Borland Software Corporation (NASDAQ NM: BORL), vedoucí dodavatel nástrojů pro optimalizaci dodávání software (Software Delivery Optimization™), dnes oznámila, že společnost Verizon Wireless začala implementovat řešení společnosti Borland pro řízení životního cyklu aplikací (Application Lifecycle Management, ALM), aby zlepšila své možnosti ovládání vývojového procesu software a zvýšila účinnost celého vývojového týmu. Podle Verizon Wireless pomáhají nástroje a řešení ALM od Borlandu jejich webovým vývojovým týmům snižovat obchodní rizika, lépe reagovat na změny, dodat aplikacím vyšší obchodní hodnotu a lépe ošetřovat potřeby více než 47 miliónů zákazníků připojených k jejich bezdrátové síti.

 

Produkty Borland a naše procesy poskytují nástroje a strukturu, kterou náš tým potřebuje, aby zdárně dokončil svou práci. Já sám se přitom mohu zaměřit na strategii místo abych byl nucen trávit mnoho času průběžným řešením problémů“, říká pan Nate Otiker, ředitel pro informatiku a internetové procesy u Verizon Wireless. „Když vím, že můj vývojový tým má všechny potřebné nástroje, mohu se svým manažerským týmem pracovat na strategičtějších projektech, které pomohou Verizon Wireless vyniknout v tomto extrémně konkurenčním prostředí.

 

Verizon Wireless pracuje každý rok na stovkách projektů, a proto potřebuje škálovatelné řešení ALM, které automatizuje každodenní činnost, poskytuje okamžitou viditelnost současného stavu a historie projektů a prosazuje nutná pravidla a procedury při aplikačním vývoji. Zvláště procedury jsou důležité pro udržení vysoké kvality software a dodržení přísných podmínek smluv o úrovních služeb.

 

Nasazené řešení zahrnuje Borland StarTeam® pro správu softwarových konfigurací a řízení změn a Borland Together® pro vizuální modelování aplikací. Webový vývojový tým též postupně nasazuje nástroj Borland JBuilder® pro vývoj software v jazyce Java® a Borland CaliberRM™ pro řízení požadavků.

 

Snižování rizik a zvládání změn

Kombinace řešení Borland a pravidel a nejlepších postupů, které webový tým Verizon Wireless vypracoval, vytvořilo solidní základ provozní dokonalosti a opakovatelných a účelných vývojových procesů. Dalším důležitým prvkem schopnosti zvládat rizika je mít nasazeny nástroje a procesy, které umožní předvídat a vyrovnávat se s četnými změnami, které nastávají v každodenním vývojovém cyklu.

 

Pan Otiker k tomu dodává: „Řešení Borland spolu s procesy a schématy, které náš tým vypracoval, nám umožňují předvídat a plánovat změny. Lépe též rozumíme tomu, jaký dopad mohou mít požadované změny na stávající aplikace. Taková viditelnost projektů je extrémně důležitá, pokud máte 51 tisíc zaměstnanců, ohromný objem požadavků na změny a když přesně víte, kolik může společnost stát jedna minuta prostoje.

 

O společnosti Verizon Wireless

Verizon Wireless vlastní a provozuje nejspolehlivější bezdrátovou síť v USA a obsluhuje 47,4 miliónu zákazníků využívajících hlasové a datové služby. Sídlo firmy je ve městě Bedminster, NJ. Verizon Wireless je společným podnikem Verizon Communications (NYSE:VZ) a Vodafone (NYSE and LSE: VOD). Více informací se dozvíte na adrese www.verizonwireless.com.

Společnost Verizon Communications spolu s AT&T; Wireless Services rovným dílem vlastní firmu Atlantic West B.V., která má 49% podíl v Eurotelu Praha, společnost Vodafone v České republice vlastní společnost Oskar Mobil a.s.

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation (NASDAQ: BORL) založená v roce 1983 je vedoucím globálním dodavatelem řešení optimalizace dodávání software nezávislých na platformě. Společnost poskytuje software a služby, které sjednocují lidi, procesy a technologie potřebné pro maximalizaci obchodní hodnoty software.  Chcete-li se dozvědět více o dodávání kvalitního software včas a s dodržením rozpočtu, navštivte http://www.borland.cz/, http://www.borland.com/ nebo Borland Developer Network http://bdn.borland.com/.

Váš názor | Firefox ani Mac OS X nejsou zdaleka tak bezpečné, říká Symantec

Témata článku: Software, Wireless, Vertical, Vita software, Atlantic, Level, Oskar, Alma

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší