Společnost Trend Micro rozšiřuje své služby hostovaného zabezpečení, aby posílila úspěšnost prodejních kanálů a ochranu mobilních pracovníků

Společnost Trend Micro rozšiřuje své služby hostovaného zabezpečení, aby posílila úspěšnost prodejních kanálů a ochranu mobilních pracovníků

Trend Micro plní svůj slib „bezstarostnosti“ (Worry-Free), který se týká bezpečnějšího, inteligentnějšího a jednoduššího zabezpečení prostřednictvím nového řešení hostovaných služeb poskytovaných registrovaným odběratelům, které umožňuje malým podnikům být vždy připojeny a stále chráněny. Díky zavedení nových služeb Trend Micro™ Worry-Free™ Business Security Services se malé podniky zbaví břemene správy serverů a časově náročných aktualizací a zachovají si snadnou kontrolu prostřednictvím webové konzole, která umožňuje spravovat a monitorovat firemní počítače, včetně těch, které nejsou připojeny k síti.

Tyto nové služby patří do rodiny produktů Trend Micro Worry-Free i do portfolia hostovaných služeb a zajišťují prodejním partnerům dostatečnou šířku a hloubku řešení pro jejich zákazníky. Mají pomoci zmírnit některé problémy v oblasti nákladů, marží a spolehlivosti produktů, kterým prodejní partneři čelí, zejména v současné nelehké ekonomické době.

„Ekonomický propad se projevuje všude, i u našich prodejních partnerů. Odhodlanost Trend Micro podpořit úspěšnost prodejních kanálů je uznávána celým odvětvím a služby Worry-Free Business Security Services jsou navrženy s ohledem na vyšší rentabilitu pro naše partnery,“ vysvětluje Carol Carpenter, generální ředitelka divize spotřebitelů a malých podnikatelských jednotek společnosti Trend Micro. „Worry-Free Business Security Services zajišťují úspěch prodejcům i zákazníkům. Prodejní partneři získají vyšší marže a bližší vztahy se zákazníky. Zákazníci získají vynikající ochranu proti nejnovějším hrozbám.“

Instalace a nastavení Worry-Free Business Security Services probíhá ve třech snadných krocích, což dramaticky snižuje prodejní náklady partnerů. Díky hostovanému řešení a výhodám produktu Trend Micro™ Worry-Free™ Remote Manager dokáží partneři průběžně poskytovat služby více zákazníkům z jediného rozhraní s nulovými náklady.

Trend Micro nabízí lepší ochranu pro malé podniky s mobilními pracovníky

Mobilní hrozby jsou na vzestupu a malé podniky musí často bojovat, aby zajistily důkladnou ochranu stolních počítačů i notebooků, které se k síti připojují v různých intervalech. Proto společnost Trend Micro přidala mimořádnou ochranu proti internetovým hrozbám pro rostoucí počet pracovníků, kteří pracují v terénu nebo z domova: funkce USB Device Threat Prevention blokuje hrozby při použití disků USB a funkce Wireless Network Prevention chrání uživatele proti případným hackerům při přístupu k neznámým bezdrátovým sítím.

Worry-Free Business Security Services mají centrální webovou konzolu, jejímž hostitelem je Trend Micro, a tak mohou malé podniky monitorovat a spravovat zabezpečení svých stolních počítačů, notebooků i serverů z libovolné lokality.

Infrastruktura skrytá za konceptem Worry-Free

Infrastrukturu, na níž stojí Worry-Free Business Security Services a která je odlišuje od tradičních řešení hostovaného zabezpečení, zajišťuje Trend Micro™ Smart Protection™ Network. Využívá celou řadu technologií, které čekají na patentování, a kombinuje internetové (tzv. „in-the-cloud“) technologie s odlehčenými klientskými metodami, a tak zajišťuje malým podnikům okamžitý přístup k nejnovější a nejúčinnější ochraně, ať už se připojí kdekoli a jakkoli – doma, z firemní sítě nebo na cestách.

Jistý nezávislý testovací institut nedávno provedl nezávislé testy předních dodavatelů zabezpečení. Výsledky potvrdily účinnost infrastruktury Smart Protection Network: nejvyšší skóre získala společnost Trend Micro, která dosáhla míry průběžné ochrany (proti malwaru využívajícímu sociální inženýrství) 96,4 %.

Mezi nové funkce služeb Worry-Free Business Security Services založených na infrastruktuře Smart Protection Network patří:

NOVÁ funkce Smart Scan, kontrolní přístup, jenž se odchyluje od tradičního pojetí zabezpečení. Smart Scan redukuje zatížení paměti počítačů díky ukládání většiny bezpečnostních technologií nikoli na jednotlivých počítačích, ale na serveru webového zabezpečení udržovaném společností Trend Micro. Zákazníci tak získají rychlejší kontrolu a aktualizace, hrozby jsou zjišťovány a odstraňovány okamžitě a uživatelé na cestách si nemusí dělat hlavu s objemnými aktualizacemi.

NOVÁ funkce Smart Feedback je dalším přístupem jedinečným pro Trend Micro, společnost, která vybudovala jednu z největších komunit „dobrovolných hlídek“ -- integrované smyčky zpětné vazby, které zajišťují průběžnou komunikaci mezi produkty Trend Micro a firemními technologiemi a výzkumnými centry hrozeb pomocí obousměrného proudu aktualizací v režimu 24x7. Kdykoli je zjištěna nová hrozba například pomocí rutinní kontroly reputace u jednoho klienta, automaticky se aktualizují všechny databáze hrozeb Trend Micro po celém světě a další kontakt zákazníků s touto hrozbou je zablokován. Smart Protection Network v současnosti každý den zpracuje v průměru více než 30 miliard dotazů a zablokuje téměř 4 miliardy hrozeb.

.NOVÁ technologie Behavior Monitoring (Analysis) sleduje aplikace a identifikuje abnormální aktivity, které jsou příznakem škodlivého chování. Díky schopnosti korelace různých komponent hrozeb a průběžné aktualizaci databází hrozeb má společnost Trend Micro nespornou výhodu, neboť je schopna reagovat v reálném čase a zajistit okamžitou a automatickou ochranu před e-mailovými a webovými hrozbami.

Další informace získáte na adrese http://us.trendmicro.com/us/products/sb/worry-free-business-security-services/index.html

Další článek: SWS a.s. uzavřela distribuční smlouvu na produkty 3M

Témata článku: Tradiční režim, Nejnovější trend, Trendy, Smart, Free, Malý podnik, Jistá míra, Scan, Nejnovější produkt, Nová aktualizace, Firemní zákazník, Nová cesta, Snadné řešení, Feedback, Carpenter, Nezávislá kontrola, Micro USB, Celá infrastruktura, Nový pracovník, Snadná cesta, Trend, Micro, Notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

** Britský Canonical před pár dny vydal novou verzi svého Ubuntu ** 20.04 LTS zapracovalo na grafickém desktopu, rychlosti i bezpečnosti ** V nitru tepe Linux 5.4 a volitelně i nový souborový systém

Jakub Čížek | 121

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 53

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

** Test MacBooku Air v provedení pro rok 2020 ** Cenově dostupný notebook překvapí výkonem ** Výborné je celkové zpracování a klávesnice

Martin Miksa | 42

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 15


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize