Společnost Tiny Software Inc. zvýšila obrat o 50%

1. října 1999
Web server Sambar zdarma
Tiny Software ČR je dceřiná společnost Tiny Software Inc.. Společnost je výrobcem produktů WinRoute Pro, WinRoute Home/Lite a Follow Me!
Společnost Tiny Software Inc. zvýšila obrat o 50%
Tiny Software Inc., společnost založená v Silicon Valley českými vývojáři a manažery a produkující zejména software pro napojení počítačové sítě na internet, oznamuje že ve druhém čtvrtletí svého působení na americkém trhu se zvýšil její obrat o dalších 50% oproti předchozímu čtvrtletí a dosáhl celkem výše 750 tisíc USD za uvedený půlrok působení na trhu!

Tisková konference společnosti proběhne 5.10.99 od 15.30 hodin na veletrhu Invex v pavilonu O. Osobně se jí zúčastní president Tiny Software Inc., Ing. Roman Kasan. Motto tiskové konference bude: „Reálné zkušenosti z internetového podnikání v Silicon Valley“. Též bude představen ve světové předpremiéře prototyp internetového routeru založeného na Microsoft WindowsNT Embedded a WinRoute Pro 4.0 a verze pro Windows 2000.

Hlavní produkt firmy WinRoute Pro 4.0 obdržel výroční cenu WINner99 od jednoho z nejrenomovanějších serverů WinFiles.com a je nyní na významném testování u společností Nortel Networks, Lockheed Martin a IBM. Probíhají přípravy na získání bezpečnostního certifikátu od americké laboratoře NSCA. Produkt byl oceněn taktéž na prestižních stránkách amerického magazínu Infoworld. Tyto významné úspěchy umožnily, aby společnost mohla dále expandovat a přestěhovat se do nových kanceláří v Santa Clara s jedinečným výhledem na celé Silicon Valley. Pokud navštívíte Silicon Valley, jste srdečně zváni na návštěvu. Firma oceňuje, že těchto úspěchu mohla dosáhnout s pouhými 12-ti zaměstnanci.

Srdečně Vás zveme do naší expozice na veletrhu INVEX 99: Tiny Software ČR, pavilón C , první patro, stánek č.116 vedle Computer Pressu. Budeme vystavovat produkty WinRoute Pro 4.0a , WinRoute Home/Lite 3.0, beta verze WinRoute Home/Lite 4.0 a beta verze WinRoute Pro 4.0 pro Windows 2000 Server. V zahraničí oceněná verze WinRoute Pro 4.0 je přihlášena na Křišťálový disk. Aktuálním oceněním produktu je Dobrá koupě od časopisu Computer 19/99. Upgrade z verze 3.x je zdarma.

Firma poskytuje na všechny produkty EDU slevu 25 % pro školy, školská zařízení, neziskové organizace a státní úřady. Pokud chce uživatel upgradovat na verzi s větším počtem uživatelů, zaplatí nyní jen rozdíl ceny.

Váš názor Další článek: Web server Sambar zdarma

Témata článku: Software, Moto, Silicon Valley, Santa Clara, Česká tisková kancelář, Americká škola, Motto, Bezpečnostní veletrh, Významná cena, Moto 360


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X