Společnost Symbol Technologies představuje bezdrátové laserové skenery pro nejnáročnější prostředí

Praha, – 25. květen 2005 – Společnost Symbol Technologies, Inc. (NYSE:SBL), the Enterprise Mobility Company, představuje nové skenery LS3478-ER a LS3478-FZ. Robustní a moderní laserové bezdrátové skenery jsou určené pro průmyslová prostředí jako jsou sklady, výrobní provozy a obchody. Spolehlivé skenery schopné pracovat i v náročných prostředích, umožňují zvýšení produktivity a záznam dat v reálném čase pro mobilní podnikové systémy. Představením těchto produktů společnost Symbol navazuje na svou tradici inovací, potvrzuje svou vedoucí pozici v oblasti zaznamenávání dat, a poskytuje zákazníkům další příležitosti pro rozšíření podnikové mobility.
Společnost Symbol Technologies představuje bezdrátové laserové skenery pro nejnáročnější prostředí

Skener LS3478-FZ je vybaven technologií fuzzy logic, která zvyšuje produktivitu  díky přesnému a rychlému čtení poškozených, znečištěných a nečitelně vytištěných čárových kódů, které se v průmyslových prostředích často vyskytují. Skener LS3478-ER nabízí velkou variabilitu, neboť je schopen číst čárové kódy od vzdálenosti od 100 mm do vzdálenosti plných 14 metrů. Oba skenery jsou založeny na technologii Bluetooth, jsou opatřeny krytím IP65 zabraňujícím pronikání vody a prachu, a jsou schopné odolat násobnému pádu z výšky 2 metrů na beton, díky čemuž se dobře hodí pro různé průmyslové aplikace včetně záznamu dat v dílnách, pro řízení zásob, sledování majetku, nebo pro použití u vysokozdvižných vozíků.

„Řada skenerů LS3400 je určena pro zákazníky, kteří potřebují rychle a efektivně zaznamenávat data v průmyslovém prostředí, a kteří nechtějí být obtěžováni kabely spojujícími skener s řídícím systémem,” uvedl Bob Sanders, viceprezident a generální ředitel divize společnosti Symbol pro pokročilá zařízení pro sběr dat. „Symbol naplňuje požadavky svých zákazníků na mobilitu prostřednictvím pokročilé technologie pro záznam dat, která zvyšuje produktivitu pracovníků a snižuje celkové vlastnické náklady a zkracovat prostoje.”

Divize Global Services Division společnosti Symbol nabízí služby určené pro prodloužení provozní doby a zajištění podpory požadované pro mobilní zařízení v podnicích.  Služby určené pro naplnění specifických požadavků řady LS3400 v průmyslových podmínkách zahrnují Service Center Bronze zahrnující podporu, urychlenou opravu a údržbu, a Service Center Gold s ještě rychlejší a efektivnější možností výměny do dalšího pracovního dne.

Společnost Symbol Technologies, Inc., The Enterprise Mobility Company, je uznávanou světovou špičkou v oblasti poskytování výrobků a řešení, která v reálném čase zachycují, přesunují a řídí informace z místa a na místo provádění obchodních činností. Mobilní podniková řešení společnosti Symbol Technologies integrují vyspělou technologii pro zachytávání dat, mobilní výpočetní platformy, bezdrátovou infrastrukturu, software pro mobilní řešení a služby Symbol Enterprise Mobility. Je prokázáno, že mobilní podniková řešení typu end-to-end fungující v reálném čase zvyšují produktivitu pracovní síly, snižují provozní náklady, podněcují provozní efektivitu a odkrývají konkurenční výhody. Společnost Symbol je důvěryhodným poradcem předních světových společností zabývajících se maloobchodním prodejem, dopravních a logistických společností, výrobců, státních a vládních organizací, právě tak jako poskytovatelů služeb ve zdravotnictví a pohostinství a penzijních služeb. Více informací naleznete na www.symbol.com.

Váš názor Další článek: FBI provedla zátah na torrent tracker, který nabízel Pomstu Sithů před uvedením do kin

Témata článku: Software, Skener, Bezdrátový skener, Státní podnik, Vzdálenost, Celkový čas, Division, Požadovaná vzdálenost, Skenery, Mobilní data, Přesná informace, The Division, Logic, Velká variabilita, Pokročilá technologie


Určitě si přečtěte

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu