Společnost Symantec uvolňuje veřejnou beta verzi služby Norton 360

CUPERTINO, Kalifornie – 3. října 2006 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes oficiálně představila veřejnou beta verzi své nové komplexní služby zabezpečení spotřebitelů. Ve službě Norton 360 se spojují osvědčené špičkové technologie zabezpečení a optimalizaci počítače společnosti Symantec s novými schopnostmi automatického zálohování a zabezpečení online transakcí.
Společnost Symantec uvolňuje veřejnou beta verzi služby Norton 360

Komplexní služba zabezpečení spotřebitelů spojuje nové zabezpečení online transakcí se zabezpečením, zálohováním a optimalizací počítače

 

Služba pomůže chránit spotřebitele před hrozbami z Internetu, podvody online a krádežemi identity a současně ochrání důležitá data prostřednictvím funkce automatického zálohování a obnovení online. Služba Norton 360 je součástí širší vize společnosti Symantec, označované Security 2.0, která přinese novou generaci zabezpečení online. 

„Současní zákazníci chtějí mít možnost pracovat a užívat si zábavy v propojeném světě a přitom chtějí mít jistotu, že jejich informace a aktivity jsou zabezpečené,“ řekl Enrique Salem, group president, Consumer Business Unit, společnost Symantec Corp. „Služba Norton 360 byla vytvořena proto, aby uživatelům počítačů a jejich rodinám poskytla úplný rozsah automatické, výkonné a snadno pochopitelné a použitelné ochrany.“

Služba Norton 360 poskytuje spotřebitelům nezbytnou ochranu pro bezpečnost jejich aktivit online a důležitých dat. Služba nabízí ochranu před viry, červy, trojskými koni, spywarem, adwarem, hackery a jinými hrozbami z Internetu a riziky. Spotřebitelé mají jistotu, že jejich důvěrné informace jsou při použití Internetového bankovnictví a nakupování online zabezpečené, protože služba Norton 360 zajišťuje ochranu před krádeží identity. Služba Norton 360 chrání také nenahraditelné soubory jako fotografie a hudbu prostřednictvím služby automatického zálohování online.

Uživatele neobtěžují neustálé výstrahy, protože služba Norton 360 automaticky řeší převážnou většinu problémů týkajících se zabezpečení, zálohování a optimalizace počítače nenápadně v pozadí. V rámci služby Norton 360 je také uživatelům poskytována 24 hodin denně, 7 dní v týdnu podpora zdarma prostřednictvím vestavěného e-mailu a konverzace online, která bude aktivní během beta testů.

Služba Norton 360 je podporována bezkonkurenčními znalostmi v oblasti zabezpečení a prostředky společnosti Symantec, včetně rozsáhlé firemní sítě Global Intelligence Network, která se stává ze systému Symantec DeepSight Threat Management System a služeb správy zabezpečení Symantec Managed Security Services a má více než 40 000 senzorů sledujících aktivitu v síti ve více než 180 zemích. Služba Norton 360 využívá také službu Phish Report Network společnosti Symantec, což je rozsáhlá komunita zaměřená na ochranu před podvody. Její příslušníci vkládají a získávají adresy podvodných webů, které se používají pro výstrahy a filtrování při ochraně spotřebitelů před podvodnými weby.

Dostupnost

Uživatelé si mohou stáhnout veřejnou beta verzi služby Norton 360 zdarma z adresy http://www.symantec.com/norton360beta/.

. Společnost očekává, že v následujících týdnech zpřístupní funkci zálohování online prostřednictvím aktualizace beta verze. Ti, kdo se chtějí účastnit beta testování, musejí mít systém Windows XP a připojení k Internetu a musejí ze svého počítače odinstalovat jiná řešení zabezpečení. Konečná verze služby Norton 360 má být podle plánu uvolněna do prodeje do března 2007 a bude dostupná celosvětově v několika jazycích a zemích.

O společnosti Symantec

Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

Váš názor | První myš s infračerverným senzorem od Razeru pro praváky

Témata článku: Bezpečnost, Norton Internet Security, Enrique, Norton, Lines, Gothic 3

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší