Společnost Symantec uvolňuje veřejné beta verze spotřebitelských produktů kompatibilních se systémem Vista

CUPERTINO, Kalifornie - 27. listopadu 2006 - Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes oznámila dostupnost veřejných beta verzí aplikací Norton Internet Security 2007 a Norton AntiVirus 2007 kompatibilních s připravovaným operačním systémem Windows Vista. Tyto bezpečnostní nástroje určené k proaktivní ochraně počítačů před širokou řadou online hrozeb, včetně spywaru, virů, červů, hackerů, phishingových webů a crimewaru, nyní mohou používat také spotřebitelé, kteří přejdou mezi prvními na operační systém Vista. Spolu se snadným použitím získají také maximální zabezpečení a výkon.
Společnost Symantec uvolňuje veřejné beta verze spotřebitelských produktů kompatibilních se systémem Vista

Uživatelům, kteří mají nainstalovanou beta verzi operačního systému Microsoft Vista, jsou beta verze aplikací Norton Internet Security 2007 a Norton AntiVirus 2007 kompatibilní se systémem Vista veřejně k dispozici ke stažení na adrese http://www.symantec.com/home_homeoffice/publicbeta/index.jsp.
"S blížící se dostupností operačního systému Vista pro spotřebitele, plánovanou na leden 2007, chceme našich více než 50 milionů aktivních uživatelů znovu ujistit, že naše špičkové produkty pro zabezpečení osobních počítačů budou od prvního dne k dispozici, aby chránily jejich počítače před současnými vyvíjejícími se online hrozbami," řekl Rowan Trollope, vice president, Consumer Engineering, společnost Symantec. "Beta verze aplikací Norton AntiVirus a Norton Internet Security kompatibilní s operačním systémem Vista umožní uživatelům tohoto nejnovějšího operačního systému Windows kompletně zabezpečit jejich počítače pomocí oceněných produktů Norton společnosti Symantec."
Uživatelé, kteří zakoupili aplikace Norton Internet Security 2007 a Norton AntiVirus 2007 určené pro operační systém Windows XP Home a XP Pro mají nárok na inovaci zdarma pro zajištění kompatibility s operačním systémem Windows Vista. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com/vistaupdate.

Dostupnost
Uživatelé si mohou stáhnout veřejné beta verze aplikací Norton Internet Security a Norton AntiVirus kompatibilní se systémem Vista z adresy http://www.symantec.com/home_homeoffice/publicbeta/index.jsp. Konečné verze aplikací Norton Internet Security a Norton AntiVirus kompatibilní se systémem Vista bude možno podle plánu zakoupit po zahájení výroby operačního systému Windows Vista.

O společnosti Symantec
Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

Váš názor | Nástroj pro oznámení pravosti Windows bude nápadnější

Témata článku: Internet, Norton, Operační systém, Norton Internet Security, Vista

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší