SPOLEČNOST SYMANTEC ROZŠIŘUJE SVOJI SKUPINU ŘEŠENÍ PRO UDRŽOVÁNÍ DOBRÉHO STAVU POČÍTAČE O SADU NORTON SYSTEMWORKS 2006 BASIC EDITION

CUPERTINO, Kalifornie – 23. ledna 2006 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes ohlásila sadu Norton SystemWorks 2006 Basic Edition, nejnovější produkt ze skupiny řešení Norton SystemWorks pro udržování dobrého stavu počítače. Sada Norton SystemWorks 2006 Basic Edition poskytuje spotřebitelům nezbytné nástroje pro údržbu a optimalizaci počítače, řešení obvyklých problémů a zvýšení výkonu systému.
SPOLEČNOST SYMANTEC ROZŠIŘUJE SVOJI SKUPINU ŘEŠENÍ PRO UDRŽOVÁNÍ DOBRÉHO STAVU POČÍTAČE O SADU NORTON SYSTEMWORKS 2006 BASIC EDITION

Společnost Symantec nabízí spotřebitelům již víc než dvacet let nezbytné nástroje pomáhající zajistit špičkový výkon počítačů. Uživatelé počítačů využívají výhod první integrované sady řešení pro udržování dobrého stavu počítače od uvedení sady Norton SystemWorks v roce 1998. Nyní si spotřebitelé mohou vybrat ze tří produktů – Norton SystemWorks 2006, Norton SystemWorks 2006 Premier a Norton SystemWorks 2006 Basic Edition – podle toho, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

„Udržování dobrého stavu počítače prostřednictvím optimalizace jeho výkonu a prevence systémových problémů je stejně důležité jako jeho zabezpečení před hrozbami z Internetu,“ řekl Rowan Trollope, vice president, consumer products and solutions, společnost Symantec Corp. „Sada Norton SystemWorks 2006 Basic Edition je robustní řešení a uživatelům, kteří hledají doplňkový produkt k zabezpečovacímu softwaru, dává schopnost zajistit optimální výkon počítačů.“ 

Sada Norton SystemWorks 2006 Basic Edition obsahuje kromě uznávaných nástrojů aplikace Norton Utilities, které optimalizují a opravují pevné disky, také přizpůsobitelnou funkci One Button Checkup, která po jednom klepnutí vyhledává problémy, informuje o nalezených nedostatcích a umožňuje uživatelům rozhodnout, zda problém opravit či neopravit. Sada Norton SystemWorks 2006 Basic Edition obsahuje také aplikaci Norton GoBack, výkonné řešení společnosti Symantec pro ochranu a obnovení dat, které ihned po instalaci umožňuje plynulé vracení stavu. Aplikace Norton GoBack chrání systémy před poškozením způsobeným problematickými instalacemi, vadným softwarem a potenciálně nežádoucími programy, jako je spyware a adware.

Pomocí aplikace Norton Cleanup, další součásti sady Norton SystemWorks 2006 Basic Edition, mohou uživatelé snadno uvolňovat místo v počítač. Spotřebitelé mohou odstraňovat nepotřebné soubory z Internetu, naposledy použité soubory, protokoly mediálních souborů a dočasné soubory, čímž se zvyšuje výkon systému a chrání soukromí. Mezi další nepostradatelné nástroje sady Norton SystemWorks 2006 Basic Edition patří program Process Viewer 2.0, který identifikuje procesy spuštěné v určitém okamžiku a umožňuje uživatelům stanovit jejich vliv na celkových výkon. Přínosem pro uživatele sady Norton SystemWorks 2006 Basic Edition je také program System Optimizer 2.0, který umožňuje uživatelům systému Windows XP zapnout nebo vypnout téměř libovolného zástupce a tím přizpůsobit prostředí systému Windows vlastním potřebám.


Cena a dostupnost na trhu

Sadu Norton SystemWorks 2006 Basic Edition je možno zakoupit v elektronickém obchodě Symantec Store na adrese www.symantecstore.com. Produkt je také možno zakoupit v maloobchodech a u maloobchodníků online. Doporučená maloobchodní cena produktu Norton SystemWorks 2006 Basic Edition je 49,99 USD.

 

O společnosti Symantec
Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

Váš názor Další článek: Sony rootkitem ohroženo stále velké množství počítačů

Témata článku: Windows, Dobrá optimalizace, Dobré řešení, Nepostradatelná funkce, Adware, Určitý nedostatek, Basic, Premier, Norton

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší