Společnost Symantec přidána do indexu Nasdaq-100

7. ledna 2002
GeForce 4 - 5. února
Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC), světový lídr v oblasti internetového zabezpečení dnes oznámila, že se stala součástí indexu Nasdaq-100 Index®, a to s platností od otevření obchodů v pondělí 24. prosince 2001.
Společnost Symantec přidána do indexu Nasdaq-100

CUPERTINO, Kalifornie  –17. prosince, 2001 Akcie společnosti  SYMC budou také zařazeny do Nasdaq-100 Index Tracking StockSM (AMEX: QQQ).

“Zařazení do indexu Nasdaq-100  je obrazem konsistentní a udržitelné výkonnosti  společnosti Symantec, které dosáhla v několika uplynulých letech ”,  řekl John W. Thompson, chairman, president and CEO společnosti Symantec. „Jsme rádi, že jsme členy této elitní skupiny“.

Od svého počátku v lednu 1985 představuje index Nasdaq-100 největší a nejaktivnější domácí i zahraniční tituly z nefinančního světa kotované na burze Nasdaq a to z pohledu tržní kapitalizace. Nasdaq-100 Index Tracking Stock byl uveden v březnu 1999 reprezentuje vlastnictví v Nasdaq-100 Trust. Trust samotný drží portfolio hodnotových dluhopisů, které dohromady tvoří index Nasdaq-100 s cílem, aby tento index odrážel všeobecné investiční trendy, které zcela nebo velmi přesně koresponují s všeobecnou výkonností indexu Nasdaq-100.

 

O společnosti Symantec

Společnost Symantec, světový lídr v oblasti technologie internetového zabezpečení, poskytuje široký sortiment software pro zabezpečení obsahu na internetu a sítí a aplikační řešení, která jsou dodávaná jednotlivcům, podnikům a poskytovatelům služeb.    Tato společnost je hlavním poskytovatelem bezpečnostních řešení pro počítačové klienty, webové brány a servery z hlediska antivirové ochrany, firewallové a virtuální neveřejné sítě, managementu slabých míst, detekce napadení (systému), filtrování internetového obsahu a emailů, technologií vzdáleného řízení a služeb zabezpečení pro podniky a poskytovatele služeb z celého světa.  Produkty společnosti Symantec se značkou Norton vyvíjené pro bezpečnost zákazníků společnosti Symantec vedou po celém světě maloobchodní tržby a získávají nejrůznější ocenění v oboru.  Společnost Symantec má sídlo v Cupertino, Kalifornie, a pobočky v 37 zemích celého světa.  Pro více informací, prosím, navštivte www.symantec.com.

###

 

 

POZNÁMKA PRO EDITORY Pokud byste chtěli získat další informace o společnosti Symantec Corporation a jejích produktech, prosím, navštivte na webovém serveru společnosti Symantec její tiskové středisko na internetové adrese http://www.symantec.com/PressCenter. Všechny uvedené ceny jsou v amerických dolarech a jsou platné pouze ve Spojených státech.

 

Symantec a logo Symantec jsou ochrannými známkami nebo zapsanými ochrannými známkami společnosti Symantec Corporation ve Spojených státech i v dalších specifikovaných zemích.   Další názvy společností a produktů mohou být ochrannými známkami nebo zapsanými ochrannými známkami jednotlivých společností a jsou takto náležitě uznávány.

 

 

PROHLÁŠENÍ O BUDOUCÍCH UDÁLOSTECH: Tato tisková zpráva obsahuje tvrzení, která se týkají budoucnosti. Existují faktory, spojené s nejistotou a známými i neznámými riziky, které mohou způsobit, že se budoucí vývoj a výsledky společnosti Symantec budou lišit od vývoje předpokládaného touto tiskovou zprávou. Mezi tyto faktory patří mimo jiné riziko, že současné zpomalení celosvětové ekonomiky a omezení výdajů bude pokračovat nebo se ještě zhorší,  potíže s vývojem a marketingem konkurenceschopných produktů a další faktory zahrnující ekonomické, obchodní, konkurenční a/nebo regulační aspekty, které mají na obchody Symantecu obecný vliv. Reálně dosazené výsledky se mohou lišit od tvrzení, obsazených v této tiskové zprávě. Doplňující informace, týkající se těchto a dalších faktorů, jsou obsazeny v sekci "Risk Factors" výroční zprávy společnosti Symantec ve formuláři 10-K za období fiskálního roku ukončeného 30. března 2001 a ve formuláři 10-Q pro kvartál končící 28. září 2001.

 

Váš názor Další článek: GeForce 4 - 5. února

Témata článku: Bezpečnost, Thompson, Trust, Lines, Stock, Index


Určitě si přečtěte

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 139

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 59

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky