Společnost Symantec nabízí maximální ochranu webu pro Microsoft Internet Security And Acceleration Server 2004

CUPERTINO, Kalifornie – 16. května 2006 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes oznámila dostupnost aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004, která nabízí vysoce výkonnou antivirovou ochranu, ochranu před spywarem a filtrování adres URL pro webový (HTTP) provoz obsluhovaný serverem ISA Server.
Společnost Symantec nabízí maximální ochranu webu pro Microsoft Internet Security And Acceleration Server 2004

„Současné organizace vyžadují řešení kombinující klíčové metodologie ochrany na více vstupních bodech,“ řekl Francis deSouza, vice president pro řešení Enterprise Messaging Management ve společnosti Symantec. „K nástrojům na podporu spolupráce patří nejen podnikový e-mail a rychlé zprávy, ale také webový e-mail, blogy a weby wiki. Aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft ISA 2004 chrání spolupráci prostřednictvím webu tím, že vyhledává viry a spyware. Organizacím také pomáhá prosazovat zásady použití webu prostřednictvím filtrování adres URL, a tím snižuje náklady a pomáhá lépe využít stávající infrastrukturu serverů ISA Server.“

 

Aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft® ISA Server 2004, součást skupiny produktů Symantec Enterprise Messaging Management, zjišťuje a blokuje spyware a adware a jiná nevirová bezpečnostní rizika v prvotním místě vstupu a současně blokuje a odstraňuje virové hrozby šířené prostřednictvím webu. Aplikace je ideálně přizpůsobená pro potřeby malých až středně velkých podniků. Zajišťuje efektivní a přesné filtrování adres URL prostřednictvím využití rozsáhlé databáze společnosti Symantec pro filtrování adres URL a patentované technologie Dynamic Document Review™, která je schopna přesně blokovat dosud nekategorizované webové stránky a weby. Filtrování adres URL umožňuje organizacím omezit použití Internetu pouze na činnosti související s prací, což pomáhá zvýšit produktivitu a omezuje riziko právní odpovědnosti (blokováním nevhodného webového obsahu) a šetří cennou šířku pásma.

 

Aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft ISA Server 2004 řeší specifické potřeby ochrany dat v malých a středně velikých podnicích. Její komplexní a osvědčená metoda ochrany systémů Windows nabízí dokonalou integraci se serverem Microsoft® ISA Server, takže správci mohou používat konzolu Microsoft Management Console ke konfiguraci, k zavádění standardních zásad a definic virů a k aktualizaci databáze adres URL na více serverech ISA Server. Ochranu dále zvyšuje to, že správci mohou také nastavit meze kontejnerů a tím blokovat stahování potenciálně škodlivých souborů.

 

Aby zaručila co nejaktuálnější ochranu a snížila celkové náklady na vlastnictví, aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft® ISA Server 2004 umožňuje organizacím stahovat nejaktuálnější definice virů a spywaru a databázi adres URL ze střediska Symantec Security Response prostřednictvím technologie Symantec LiveUpdate. Zákazníkům tak poskytuje ochranu proti nejnovějším hrozbám v reálném čase. Středisko Symantec Security Response, přední světové organizace pro výzkum a odbornou pomoc v oblasti zabezpečení Internetu, využívá sofistikované systémy upozorňování na hrozby a systémy včasného varování. Zákazníkům na celém světě tak může 24 hodin denně, 7 dní v týdnu poskytovat odborné znalosti z oblasti internetové bezpečnosti pro potřeby ochrany před dnešními kombinovanými hrozbami z Internetu.

  

Dostupnost na trhu

Aplikace Symantec Web Security 5.0 for Microsoft® ISA Server 2004 se prodává přes celosvětovou firemní síť autorizovaných prodejců s přidanou hodnotou, distributorů a systémových integrátorů. Organizace, které chtějí vyhledat ve své oblasti prodejce nebo distributory produktů Symantec, mohou navštívit stránku Symantec Solution Provider Locator na adrese http://partnerlocator.symantec.com/public/search/.

 

Symantec Enterprise Messaging Management

Společnost Symantec jako první přináší úplné možnosti komplexní správy zasílání zpráv v organizaci a tím zajišťuje bezpečnost a snadnou dostupnost systémů zasílání zpráv a v nich obsažených dat. Symantec Enterprise Messaging Management poskytuje špičkové produkty a služby, jejichž cílem je odstranit zbytečné náklady prostřednictvím omezení velkých objemů nežádoucí nevyžádané pošty, blokování virů a červů, automatické správy životního cyklu starších zpráv prostřednictvím archivace a zajištěním trvalé odolnosti komunikační infrastruktury zákazníků proti poruchám.

 

About Symantec

Symantec is the world leader in providing solutions to help individuals and enterprises assure the security, availability, and integrity of their information.  Headquartered in Cupertino, Calif., Symantec has operations in more than 40 countries.  More information is available at www.symantec.com.

Témata článku: Microsoft, Internet, Lines, Microsoft Security, Velká odolnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje