Společnost Symantec jmenuje Andrease Zeitlera do čela Centrálního regionu v oblasti EMEA

MNICHOV, 20. prosince 2006 - Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) jmenovala Andrease Zeitlera vicepresidentem a regionálním manažerem pro svůj Centrální region v Evropě. Region zahrnuje Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Maďarsko, Českou republiku, Rumunsko, Bulharsko, Slovensko a balkánské země.
Společnost Symantec jmenuje Andrease Zeitlera do čela Centrálního regionu v oblasti EMEA

Andreas Zeitler nastoupil do společnosti Symantec dnes z německé pobočky společnosti BMC Software, kde byl regionálním vicepresidentem. Předtím byl výkonným vicepresidentem pro oblast Střední Evropy ve společnosti Software AG. Ve své 20leté kariéře v softwarovém průmyslu Zeitler zastával také manažerské pozice v technické podpoře, marketingu a prodeji ve společnostech Lotus Development, Central Point Software a Novell a měl na starosti trhy od severských zemí až po Afriku a od Velké Británie až po Blízký východ.

"Jsme potěšeni, že se k nám Andreas přidal a zajistí nové vedení v našem Centrálním regionu," řekl John Brigden, senior vice president, Symantec EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). "Vidíme významné obchodní příležitosti v celém tomto regionu a jeho značné zkušenosti nesmírně zvýší naše vyhlídky na úspěch."

Váš názor Další článek: Lexar JumpDrive Lighting s kapacitou 4 GB

Témata článku: Software, Senior, Vice, Central, Development, Afrika

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší