Společnost Sterling Software získává cenu 1999 Crossroads

Aplikační vývojový nástroj získává uznání za rychlý vývoj aplikací
Společnost Sterling Software získává cenu 1999 Crossroads
Divize vývoje aplikací společnosti Sterling Software, Inc. byla poctěna cenou 1999 Crossroads A-List Awards za svůj nástroj COOL: Plex. COOL:Plex zvítězil v kategorii “Nástroj pro vývoj aplikací pro životně důležité systémy”. COOL:Plex, nástroj pro prostředí AS/400 a Windows NT, v sobě spojuje schopnost generování kódu s vývojem podnikových aplikací z předem připravených šablon. Tento nástroj umožňuje organizacím z oboru informačních technologií uvádět rychle na trh standardní komerční aplikace v podobě systémů kódovaných na zakázku a s uzpůsobenou funkcí.

Ceny sponzorované firmou Open Systems Advisors, Inc. z Bostonu, která se zabývá průzkumy a konzultacemi, vyjadřují uznání nejlepším novým produktům z oblasti podnikového software a službám, které slouží k řešení podnikových problémů. Analytici ze společnosti Open Systems Advisors vybrali vítěze na základě jeho přínosu pro podnik, novátorské technologie, referencí zákazníků a podle toho, jak společnost přistupuje k potřebám svých zákazníků.

“COOL:Plex úspěšně používají společnosti v mnoha oborech k rychlému vývoji složitých podnikových aplikací,” řekla Nina Lytton, presidentka společnosti Open Systems Advisors. “Uživatelé byli schopni v závislosti na zkušenosti zákazníka zkrátit dobu vývoje o 30 až 60 procent. Tyto prokázané výsledky spolu se schopností nástroje COOL:Plex definovat a opakovaně používat šablony podnikových aplikací činí z produktu jasného kandidáta na získání ceny Crossroads A-List.”

Vítězové cen a jejich zákazníci budou moci vystoupit na šesté výroční konferenci “Sixth Annual Crossroads Conference”, která se bude konat ve dnech 17.-19. března 1999 ve Westin Mission Hills Resort v Rancho Mirage v Kalifornii. Společnost Open Systems Advisors, založená v roce 1989, publikuje Crossroads Decisions, uděluje ceny Crossroads A-List a organizuje Crossroads Conference.

Společnost Sterling Software je přední dodavatel software a služeb pro vývoj aplikací, správu informací, správu systémů a federální vládní systémy. Časopis Business Week v roce 1998 zařadil tuto společnost mezi “Info Tech 100” jako jednu z nejlepších světových společností v oboru informačních technologií. Společnost Sterling Software s ředitelstvím v Dallasu má na celém světě instalovanou základnu více než 20 000 pracovišť zákazníků a 3 600 zaměstnanců v 90-ti pobočkách na celém světě.

Váš názor Další článek: SmartSuite R10: Lotus boj nevzdává

Témata článku: Software, Dallas, Instalovaná aplikace, Westin, Mirage, Nina, Hills, Resort, Podnikový nástroj, Připravená technologie, Sterling, Week, Cool, Boston, Podnikový software, Obor, Reference, Připravená šablona


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky