Společnost SMART Comp. a.s. přichází s revoluční nabídkou nových Netbox balíčků - služeb s triple play

Společnost SMART Comp. a.s. přichází s revoluční nabídkou nových Netbox balíčků - služeb s triple play

Společnost SMART Comp. a.s. přichází s revoluční nabídkou nových NETBOX BALÍČKŮ s triple play službami. Inovace se dočkaly také webové stránky www.netbox.cz s cílem usnadnit zákazníkovi výběr a přispět k lepší orientaci.

Od 1. 10. 2009 NETBOX představuje zcela novou řadu balíčků, jejichž obsahem jsou všechny tři stěžejní služby, tedy internet, televize a telefon. Oproti původní nabídce došlo ke snížení počtu balíčků, což spěje k výrazně snadnějšímu rozhodnutí při výběru. Obsah nových balíčků v nabídce je zároveň s cenou naprosto revoluční.
NETBOX Balíček Easy, Opti a Maxi, to jsou tři možnosti vedoucí k uspokojení veškerých potřeb zákazníka.

Například s NETBOX Balíčkem Opti uživatel získá internet o garantované rychlosti 100/100 Mb/s, 47 TV programů v digitální kvalitě s možností rozšíření o další tematické programy a pevnou linku bez paušálu s levným voláním, v rámci sítě NETBOX dokonce zdarma. Ceny balíčků se pohybují od 599 do 999 Kč, přičemž NETBOX Opti vyjde na 799 Kč měsíčně včetně DPH.

Společně s inovací nabídky došlo také k novému grafickému vzhledu webových stránek. Ty nyní přispívají k rychlejší orientaci a ulehčují tak zákazníkovi konečný výběr. V rámci nové nabídky se upravil princip objednání tematických TV. Zákazník již není omezen výši TV bodů, které dostal v rámci balíčku, ale základní tarify si může nově rozšiřovat o libovolný počet tematických televizí.

Od 1. října se základní televizní tarify rozšíří o program NOVA HD, čímž získají všichni zákazníci televizních služeb NETBOX k dispozici jeden z nejsledovanějších kanálů v HD kvalitě. Společnost SMART Comp. a.s. přináší zákazníkům revoluční vlastnosti služeb, čímž si zajišťuje silnou konkurenceschopnost. Klade velký důraz na technologii, která se odráží v kvalitě a spolehlivosti služeb. Nové balíčky obsahují triple-play, které navzájem spojuje nejen vysoká kvalita, ale také nestandardně příznivá cena.

Témata článku: Internet TV, Smart TV, Televize Nova, Televize program, Stěžejní cíl, Základní princip, Nová služba, Libovolný bod, Nový zákazník, TV Nova, Základní stránka

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí