Společnost SkyNet podporuje handicapované sportovce

Společnost SkyNet se stala oficiálním partnerem Otevřeného mistrovství České republiky v plavání handicapovaných mčr_open/2004.
Společnost SkyNet podporuje handicapované sportovce

Mistrovství se uskuteční 4. až 6. června 2004 v Brně na plaveckém stadionu za Lužánkami. Pořadatelem je Českých svaz tělesně postižených sportovců. SkyNet se finančně podílí na zajištění tohoto domácího vrcholného plaveckého závodu tělesně postižených sportovců – letos s mezinárodní účastí, který je posledním nominačním závodem našich i zahraničních plavců na Letní paralympijské hry v Aténách 2004.

 

„Naše společnost věnuje velkou pozornost podpoře charitativním, kulturním a sportovním projektům, a to nejen na celostátní úrovni, ale i v jednotlivých regionech. Kromě dlouhodobého partnerství, jakým je například podpora Dětského krizového centra, Sdružení Posaz a spolupráce s Ligou za práva vozíčkářů, jsme se v letošním roce stali partnery sdružení TEREZA, sdružení pro ekologickou výchovu nebo jsme se partnersky podíleli na Mezinárodním festivalu animovaných filmů v Třeboni. Podpora Mistrovství ČR v plávání handicapovaných plavců je další z našich letošních sponzorských aktivit,“ řekl Ing. Petr Janda, ředitel pro přímý prodej a marketing.

 

Za dlouhodobou podporu Dětského krizového centra byla společnost SkyNet v loňském roce nominována na cenu VIA BONA, která je každoročně udělována nejlepším sponzorským projektům.

 

Bližší informace o mčr_open/2004 jsou k dispozici na adrese: www.kontaktbb.cz

 

 

Představení společnosti SkyNet

Společnost SkyNet, člen skupiny SlovaNet Group, vlastněná nizozemskou společností SlovaNet B.V. s hlavními akcionáři fondy skupin Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital, působí na trhu telekomunikačních služeb již deset let. Společnost se řadí mezi nejvýznamnější alternativní operátory poskytující rozsáhlou škálu hlasových, datových, internetových a bezpečnostních služeb. Nabízí svým klientům komplexní služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, kvalitu a bezpečnost. Společnost spravuje celorepublikovou síť se 120 přípojnými body v České republice.

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte marketingové oddělení, telefon + 420 541 594 159, lenka.vojtenkova@skynet.cz

 

Váš názor Další článek: Outlook 2003 umožňuje napadnout počítač přes OLE

Témata článku: Bezpečnost, Skynet, Bono, Advent, Genesis, Sportovec


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky