Společnost SkyNet je první Gold Certified Partner Orcave v České republice

Společnost SkyNet získala v dubnu 2004 status Gold Certified Partner společnosti Orcave LLP (výhradní distributor produktů Miracle Group), a to jako první společnost v České republice.
Společnost SkyNet je první Gold Certified Partner Orcave v České republice

V rámci této certifikace bylo vyškoleno a certifikováno deset pracovníků technického oddělení společnosti SkyNet. Tito certifikovaní specialisté jsou oprávněni instalovat, uvádět do provozu a provádět údržbu následujících produktů Orcave:

·         Orcave 1010

·         Orcave 2011/2112

·         Orcave 2030/2040

 

Společnost SkyNet používá produkty Orcave pro realizaci služby Sky Wireless Line v pásmu 10,5 GHz. Maximální přenosová kapacita spojů je 30 Mbps. Jde o spoje pracující ve veřejném pásmu a vyznačující se vysokou kvalitou a stabilitou.

 

„Společnost SkyNet může nyní zákazníkům na českém trhu nabídnout produkty a služby postavené na produktech Orcave za velmi zajímavých finančních podmínek,“ uvedl Dalibor Šafář, technický ředitel společnosti SkyNet.

 

Technické informace o produktech jsou k dispozici na http://www.orcave.com/, případně na http://www.miracle.cz/.

 

O společnosti Orcave LLP

Orcave LLP je nadnárodní společnost, která se specializuje na distribuci telekomunikačních systémů. Je výhradním celosvětovým distributorem produktů společnosti Miracle Group. Orcave LLP sídlí ve Velké Británii a její pobočky lze najít ve Spojených státech amerických a v Rusku. Školením a obchodní podporou partnerů, kteří o spolupráci projeví zájem, byla pro oblast EMEA pověřena nově vzniklá společnost Mandatory, spol. s r. o.

 

 

Představení společnosti SkyNet

Společnost SkyNet, člen skupiny SlovaNet Group, vlastněná nizozemskou společností SlovaNet B.V. s hlavními akcionáři fondy skupin Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital, působí na trhu telekomunikačních služeb již deset let. Společnost se řadí mezi nejvýznamnější alternativní operátory poskytující rozsáhlou škálu hlasových, datových, internetových a bezpečnostních služeb. Nabízí svým klientům komplexní služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, kvalitu a bezpečnost. Společnost spravuje celorepublikovou síť se 120 přípojnými body v České republice.

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte marketingové oddělení, telefon + 420 541 594 159, lenka.vojtenkova@skynet.cz

 

Váš názor Další článek: Microsoft: Vývoj Open Source je mrhání penězi

Témata článku: Bezpečnost, Advent, Genesis, Field, Miracle, Skynet


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky