Společnost SAS navzdory ekonomické krizi roste a posiluje

Společnost SAS navzdory ekonomické krizi roste a posiluje

Navzdory celosvětové krizi, která v mnoha odvětvích způsobila vážné problémy a vlny propouštění, společnost SAS, lídr na trhu Business Analytics a Customer Inteligence, dynamicky roste a posiluje svůj personální tým i pozici na trhu v řadě odvětví. SAS pokračuje v trendu růstu a stability a navazuje na předešlý rok, kdy na českém trhu velmi úspěšně rostly obraty licencí, objemy služeb i počet zaměstnanců. Celosvětově společnost SAS Institute představuje stálici, jež dosahuje nepřetržitého růstu již 33 let.

Na českém trhu se společnost SAS dlouhodobě specializuje na špičková řešení především pro finanční instituce, pozadu ale nezůstávají ani ostatní odvětví, jako je retail, utility, telekomunikace a řada dalších, ve kterých SAS postupně akvizuje nové zákazníky.

V současné situaci na trhu si společnosti uvědomují, jak důležitá je maximální efektivita a nutnost optimalizace řady procesů pro překonání recese. SAS pomáhá společnostem těžit a následně se správně rozhodovat na základě dat, která jsou dlouhodobě ukládána v provozních systémech organizací. Minimalizace a sledování rizik, detekce podvodů, řízení kvality dat, řízení vztahů se zákazníky – to je jen několik málo oblastí, ve kterých SAS nabízí špičková řešení, robustní analytické nástroje, tým expertů a dlouhodobé zkušenosti v různých odvětvích.

Nový výkonný ředitel v SAS Institute ČR

Od poloviny června řídí SAS nový výkonný ředitel, kterým se stal pan Jiří Jech. Do SASu přichází ze společnosti Telefonica 02 Česká Republika, kde působil na pozici Coprorate Sales Director. Bohaté zkušenosti Jiří Jech v SAS zúročí především v oblasti řízení a budování vztahů s klienty a mezi jeho klíčové cíle bude rovněž patřit expanze SASu do dalších odvětví.

Nové výzvy pro oddělení HR

Novou ředitelkou oddělení Human Resources (HR) se stala Lenka Barteková, která je zodpovědná za jednotnou strategii v oblasti lidských zdrojů a interní komunikace společnosti SAS pro Českou republiku i Slovensko.Mezi její hlavní cíle patří především změna organizační struktury a nastavení a organizace sdílení zaměstnanců společnosti SAS pro jednotlivé projekty a země regionu.

Maximálně vycházet vstříc

Tomáš Mužík, který pracuje ve společnosti SAS již 12 let, rozšiřuje svou zodpovědnost PSD managera pro Českou republiku i na Slovensko. Tomášovým hlavním cílem bude spolupráce na klíčových projektech v regionu a maximální využití a sdílení zkušeností z působení v ČR.Každá země bude mít svého PSD managera, který bude zodpovědný za svěřenou oblast.

Témata článku: Výkonný ředitel, Lenka, Telefonica, Český trh, Nová oblast, HR, Lidský zaměstnanec, Bohatá zkušenost, Hlavní cíl, Překonání, Analytics

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje