Společnost Š & Sch si vybrala ABRU

Společnost Š & Sch si vybrala ABRU

Společnost Š & Sch, s.r.o., přední poskytovatel komplexního servisu a služeb v oblasti prodejních automatů, zvolila ekonomický systém od ABRA Software.
 
Š & Sch působí na trhu od roku 1991 a k nápojovým připojila postupně také automaty na občerstvení a kusové zboží. Jako jediná firma v oboru má i svou výrobnu baget, takže garantuje čerstvé zboží vlastní provenience. Jejích služeb využívají například zaměstnanci České televize, TV Nova i Prima, T-Mobile, ale působí rovněž ve školách, nemocnicích nebo obchodních centrech.

Dosud používaný ekonomický program pracoval v režimu DOS, přestával stačit vzrůstajícím požadavkům na správu informací a nekomunikoval s nově zaváděným systémem skladu; proto se vedení společnosti rozhodlo přejít na ABRA G3 z řady ABRA Gx, nejrozšířenějšího ERP software s architekturou Client/Server v České a Slovenské republice, který je vhodný zejména pro střední a větší uživatele.

"Rozhodnutí padlo na základě doporučení jiného uživatele a po prezentaci programu v naší firmě," uvedla vedoucí projektu v Š & Sch Jitka Taťounová. "Od ABRY očekáváme zejména spolehlivost a propojenost jednotlivých modulů, což nám dosavadní systém neumožňoval,"

Pro Š & Sch zajišťovala ABRA moduly prodej, nákup, sklad, účetnictví, majetek, pokladna, banka, mzdy, kompletace a homebanking ČSOB. Implementace byla dokončena v časovém harmonogramu a uživatel se systémem pracuje v ostrém provozu.

Témata článku: Software, Televize Nova, Automaty, TV program slovenské televize, Televize Nova, Televize v mobilu, Televize Prima, Slovenská televize

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje