Společnost Radware kupuje Covelight Systems

Společnost Radware oznámila, že kupuje Covelight Systems výrobce specializovaných síťových zařízení a plánuje její produkty propojit se specializovaným analytickým softwarem. Ten má za úkol sledovat schopnost sítě reagovat na rizika a také nové příležitosti v síti a obsahuje vlastní zabudovanou business logiku.
Společnost Radware kupuje Covelight Systems

Radware oznámila, že akvizice v hodnotě 16 miliónů dolarů podpoří snahy společnosti budovat inteligentní sítě – nazývá je chytré sítě pro podporu podnikání: Business-Smart Network. Radware bude implementovat svůj software APSolute do jednoúčelových zařízení Inflight kupované společnosti Covelight, což umožní identifikovat obchodní procesy ve webových transakcích a také na ně reagovat. Například, pokud zákazník připojený na firemní web hledá možnost získat půjčku, síť sama vyzve příslušného agenta, aby tomuto zákazníkovi zavolal. Podobně také, pokud některá webová transakce bude vybočovat z tradičních úkonů, síť může být nastavena tak, aby této transakci zabránila.

Covelight již dříve propojila svá zařízení s mnoha podnikovými řešeními právě, aby pomohla podnikům zlepšit jejich efektivitu podnikání. Například je propojili se software managementem pro řízení rizik Vigilant ArcSight, takže tento software dostává pouze relevantní data vhodná pro přijetí správného rozhodnutí. Bez řešení Covelight by se zprávy o tom, co se děje na síti musely zpracovávat odděleně, tedy se zpozděním. Covelight tedy umožňuje tyto informace sbírat ze sítě, provádět na nich potřebnou logiku a poté v reálném čase zasílat do řešení ArcSight.

Společnost Radware oznámila, že personální struktura Covelight bude připojena ke stávající struktuře Radware se zachováním všech pracovních míst.

Váš názor | Oznámena vlna útoků na vyhledávače

Témata článku: Software, Transakce, Půjčka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší