Společnost Patapsco Communications představí na veletrhu Invex nové ISDN/IP telekomunikační produkty

Patapsco Communications, britská telekomunikační a inženýrská společnost, se na veletrhu Invex v České republice ve dnech 24. – 27. října objeví vůbec poprvé.
Společnost Patapsco Communications představí na veletrhu Invex nové ISDN/IP telekomunikační produkty

Ve svém stánku číslo 9 v pavilonu B Patapsco českému trhu představí své nejmodernější telekomunikační produkty a předvede celou řadu unikátních řešení pro stávající i nové operátory, velké firmy, systémové integrátory a distributory / prodejce s přidanou hodnotou.

Mezi novými produkty se objeví zejména PacketBand ISDN a PacketBand TDM, což jsou dva nově představené pseudo-kabelové systémy umožňující tunelování v ISDN kvalitě a  emulaci pronajatých linek prostřednictvím IP sítí. Na stánku bude také k vidění nová řada propojovacích ISDN multiplexorů Liberator.

Tyto nové systémy nabízejí následující funkce a vlastnosti:

PacketBand ISDN:  Produkt PacketBand ISDN byl představen počátkem tohoto roku. Jedná se o první dostupný systém umožňující provozování dynamicky přepínaných ISDN služeb se synchronizací času a s transparentním ISDN „B“ kanálem v paketových sítích.  Díky tomu mohou operátoři nabízet zákazníkům cenově efektivní transparentní ISDN služby přes paketové sítě a uživatelé IP mohou své stávající ISDN aplikace (jako jsou pobočkové ústředny, videokonference, faxování skupiny 4, záložní systémy a zabezpečené terminály) snadno a bez problémů přenést do nové sítě.  To má za následek nejen úsporu nákladů na provoz sítí, ale také úsporu spojenou s odstraněním nutnosti nahradit stávající zařízení. PacketBand ISDN má celou řadu zajímavých aplikací také v oblastech satelitních spojů a vládních/vojenských aplikací.


PacketBand TDM:  Umožňuje CESoIP nebo TDM přes IP pro synchronizovaný přenos dat prostřednictvím sítí IP, MPLS, metropolitních a Ethernetových sítí.  Tento produkt je ideální pro velké firmy nebo operátory, neboť umožňuje uživatelům používat datový provoz přes paketové sítě namísto použití drahých pronajatých linek, a dává operátorům možnost nabídnout jejich zákazníkům dodatečné služby s vysokými maržemi.
Díky systémům pro velmi přesné určení času je možné PacketBand použít rovněž pro mobilní aplikace a pro použití v bezdrátových sítích.

Liberator-S:  Tato zařízení nabízejí plnou PRI a BRI konverzi, sdílení a přepínání, čímž umožňují uživatelům maximalizovat využití ISDN okruhů.  Zařízení Liberator je vhodné pro celou řadu aplikací počínaje podporou při migraci na VoIP přes sdílení ISDN zdrojů, dodávky ISDN do budov s více nájemci, překlad čísel, až po konverzní aplikace a mnohé další.

„Jsme potěšeni, že můžeme tyto nové systémy představit právě na Invexu,” uvedl Paul Strawbridge, generální ředitel společnosti Patapsco Communications.  „Firmy a operátoři v regionu se úspěšně rozvíjejí a při tomto rozvoji roste jejich dynamika i nároky na telekomunikační služby. 

„Naše produkty jsou pro toto rychle se rozvíjející prostředí mimořádně vhodné.  PacketBand umožňuje operátorům nabízet nové služby s vysokými maržemi a s vysokou hodnotou. Organizace mohou migrovat na nové paketové sítě. Řada Liberator maximalizuje možnosti využití jejich stávajících nákladných ISDN kanálů a přidává nové příležitosti v oblastech sdílení, přepínání a směrování. Všechny naše systémy umožňují uživatelům využít výhod nejmodernějších technologií a přitom dosáhnout úspory celkových telekomunikačních nákladů,” dodal.

Témata článku: Liberator, Pseudo, Stávající systém, Vhodný uživatel, Vysoká hodnota, Drahé zařízení, Nový systém, Vysoká marže, Celá řada, Nová aplikace, Přesná hodnota, Nová řada, Nová linka, Nový produkt, Propojovací síť, Dodatečné zařízení

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?