Společnost Palm jmenovala Philippa Nahmana ředitelem sekce pro kapesní počítače a mobilní manažery pro oblast EMEA

1. září 2005
Linspire zdarma pro všechny
Palm, Inc. (Nasdaq: PALM), vedoucí společnost v oblasti kapesních počítačů, dnes ohlásila , že Philippe Nahman byl jmenován novým prezidentem veškerých aktivit, týkajících se kapesních počítačů a mobilních manažerů pro oblast Evropy, Blízkého Východu a Afriky (EMEA). Nahman (40) zastává funkci regionálního ředitele od roku 2004 a zodpovídá za zavádění rozvojové strategie a prodejní politiky značky Palm ve Francii a státech Beneluxu. Od dnešního dne bude zodpovědný také za koordinaci a rozvoj sekce kapesních počítačů a mobilních manažerů v oblasti EMEA.
Společnost Palm jmenovala Philippa Nahmana ředitelem sekce pro kapesní počítače  a mobilní manažery pro oblast EMEA

Philippe Nahman vystudoval obor podnikové  aplikace. Nahman vstoupil do  společnosti Palm v době, kdy byla ještě součástí US Robotics (tj. v roce 1997), a to na pozici manažer rozvoje pro Francii. Od roku 2004 byl jako ředitel Palm France zodpovědný za obchodní rozvoj společnosti ve Francii.

Philllipe Nahman začínal kariéru ve společnosti Asystel Diffusion na pozici konzultanta. Od roku 1990 pracoval ve vývojovém středisku softwarové společnosti Claris jako inženýr prodeje, kde se později stal ředitelem prodeje pro Francii. V roce 1996 byl jmenován marketingovým a obchodním ředitelem francouzské divize společnosti Artisoft .

O společnosti Palm

 

 

Palm, Inc. – vedoucí společnost v oblasti kapesních počítačů a komunikačních řešení – poskytuje lidem sílu počítačů k tomu, aby mohli používat a sdílet své nejdůležitější informace. K jejím produktům patří kapesní počítače ZireTM, TungstenTM, smartphony  TreoTM a software a příslušenství.

 

Produkty Palm(R)  lze zakoupit v maloobchodní síti stejně jako u vybraných  internetových, malo- i velkoobchodních partnerů a mobilních operátorů po celém světě či v online obchodě společnosti Palm (http://www.palm.com/store).

 

Více informací o společnosti palmOne je k dispozici na adrese http://www.palm.com.

Váš názor Další článek: Linspire zdarma pro všechny

Témata článku: Claris

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší