Společnost OKsystem otevřela nové vývojové centrum

V úterý 22. 8. 2006 softwarová společnost OKsystem otevřela nové vývojové centrum ve své brněnské pobočce v historickém centru města, ve Velkém Špalíčku. Podle slov ředitele společnosti Ing. Martina Procházky tak OKsystem významně rozšiřuje své aktivity v moravské metropoli. Ve zdejší pobočce otevřené začátkem roku 2005 doposud působilo pouze školicí středisko a regionální obchodní zastoupení.
Společnost OKsystem otevřela nové vývojové centrum

Nyní zde v nově pronajatých prostorách vznikl samostatný vývojový tým, který se bude zabývat vývojem některých modulů OKbase. Tento moderní modulární informační systém je určený ke komplexnímu řízení lidských zdrojů a patří ke stěžejním aplikacím v nabídce společnosti OKsystem. Vedoucím rozšířené brněnské pobočky se stal Ing. Martin Kosa. Slavnostního otevření vývojového centra se zúčastnili někteří významní zákazníci a partneři z vysokých škol.

 

O společnosti OKsystem s.r.o.

OKsystem je česká společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie i služby a je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů s architekturou klient/server a s vícevrstvou architekturou pro internet a intranet. Společnost se specializuje na poskytování softwarových řešení včetně dodávek technologií a služeb, mezi něž patří také konzultace, autorizovaná školení výpočetní techniky, akreditované kurzy a testování znalostí IT profesionálů. Společnost se významně podílí na zakázkovém vývoji a dodávkách informačních systémů pro veřejnou správu, zejména pro Ministerstvo práce a sociálních věcí. Společnost OKsystem získala již v roce 1999 certifikát jakosti ISO 9001. V roce 2003 byla recertifikována dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Témata článku: Brněnská pobočka

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje