Společnost Nostromo má novou marketingovou a obchodní ředitelku

Společnost Nostromo má novou marketingovou a obchodní ředitelku

Společnost Nostromo, přední evropský vydavatel her a zábavního obsahu pro mobilní telefony, jmenovala Markétu Wernerovou na pozici obchodní a marketingové ředitelky. Nostromo posiluje svůj manažerský tým v návaznosti na rozšiřující se obchodní aktivity. Reaguje tak na nárůst poptávky po svých produktech.

Primární zodpovědností Markéty Wernerové bude dohlížet na obchodování Nostroma nejen v České republice, ale globálně na všech trzích, kde společnost Nostromo působí. Z marketingového hlediska se Markéta Wernerová bude snažit o změnu vnímání a zviditelnění značky Nostromo, Markéta Wernerová přichází do Nostroma ze společnosti Telefónica O2 Czech Republic, kde vedla obchodní tým oddělení rozvoje mobilního obsahu a zodpovídala mimo jiné i za rozvoj služeb třetích stran jako například PRSMS a Audiotex.

„Nostromo jsem dříve vnímala jen jako lokální společnost. Jsem ovšem mile překvapena jeho mezinárodním rozvojem a úspěchem v celé východní a střední Evropě. Nabídku ze strany Nostroma cítím jako výzvu,“ říká Markéta Wernerová, nová obchodní a marketingová ředitelka společnosti Nostromo.

Markéta Wernerová vystudovala FTK a Přírodovědeckou fakultu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Ve vedoucí pozici obchodní ředitelky působila již v internetové agentuře M.I.A., dceřiné společnosti Českého Telecomu. V Telefónica O2 Czech Republic pracovala několik let jako Content Develoment Manager. Od konce roku 2006 pobývala na mateřské dovolené.Mezi její záliby patří především sport, cestování a rodina.

„S Markétou Wernerovou se známe již delší dobu z jejího působení u mobilního operátora, s kterým úzce spolupracujeme. Jejích schopností jsme si všimli už dávno. Když nastala vhodná chvíle, abychom ji oslovili, neváhali jsme, “ dodal Petr Litoš, ředitel společnosti Nostromo. „Nepochybuji o tom, že Markéta bude pro Nostromo velkým přínosem a naše obchodní aktivity nyní porostou ještě rychleji.“

Témata článku: Mile, O2 mobilní telefony, Olomouc, Mezinárodní agentura, Mezinárodní tým

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí