Společnost Nokia nabízí v České republice on-line tisk fotografií

Praha 12. prosince 2006 – Společnost Nokia dnes oznámila plně integrovanou mobilní tiskovou službu XpressPrint pro Českou republiku. Tato služba nabízí uživatelům multimediálních přístrojů řady Nokia Nseries snadný a rychlý způsob objednání kvalitního tisku fotografií, které pořídili pomocí svého přístroje.
Společnost Nokia nabízí v České republice on-line tisk fotografií

„Telefony s fotoaparátem nabízejí lidem jedinečnou schopnost spontánně pořizovat snímky a sdílet je navzájem, ať už se nacházejí kdekoli,“ řekl Mikko Pilkama, ředitel společnosti Nokia pro multimédia. „Vynikající kvalita obrázků z dnešních telefonů s fotoaparátem, jakými disponují multimediální přístroje řady Nokia Nseries, způsobuje, že se tyto snímky vyplatí tisknout. Kromě toho, že majitelé přístrojů Nokia mohou využívat domácí tisk a tisk ve fotolabech, tato nová služba pomáhá spotřebitelům objednávat fotografické produkty – ať už vysoce kvalitní tisky nebo dárky – velice jednoduchým způsobem přímo z přístrojů řady Nokia Nseries a nechat si je doručit až domů.”

On-line tisková služba Nokia XpressPrint, stejně pohodlná a spontánní jako pořizování snímků, usnadňuje a zjednodušuje objednávání tisku fotografií pořízených multimediálními přístroji řady Nokia Nseries. Předinstalovaná aplikace pro on-line tisk umožňuje lidem snadno a rychle objednat více vysoce kvalitních fotografií přímo z přístroje, prostřednictvím mobilních nebo bezdrátových sítí LAN (WLAN). Kromě toho si můžete nechat své oblíbené obrázky vytisknout na samolepky nebo dárkové předměty, jako jsou hrnky, skládací puzzle, podložky pod myš a trička. Tady někdy píšete jako oni uživatelé, a jinde zas – vy si můžete

Aniž by potřebovali PC nebo samostatnou fototiskárnu, mohou uživatelé přistoupit ke službě XpressPrint z aplikace Galerie v přístroji, zvolit obrázky, které chtějí vytisknout, vložit adresu a objednací informace a stisknout tlačítko „Objednat“. Objednávka pak bude zpracována a tisky doručeny poštou na uvedenou adresu. Za objednávku lze platit bankovní kartou nebo dobírkou poštovnímu doručovateli.

Aby se uživatelé mohli se službou XpressPrint seznámit, může si ji každý nový uživatel zdarma vyzkoušet. 10 fotografií z první objednávky jim bude vytištěno bezplatně* (včetně poštovného a balného). Při výběru způsobu platby stačí zadat kód N123.

On-line tisková služba společnosti Nokia je k dispozici v České republice, Německu a Maďarsku a aplikace Nokia XpressPrint bude na těchto trzích předinstalována v přístrojích Nokia N73, Nokia N80 Internetová edice a Nokia N93. Stávající vlastníci multimediálních přístrojů kompatibilních s řadou Nokia Nseries si mohou aplikaci Nokia XpressPrint zdarma stáhnout ze stránek www.nokia.cz/imaging/xpressprint.

*Chcete-li si zkontrolovat cenu služeb přenosu dat, kontaktujte svého mobilního operátora nebo poskytovatele internetových služeb.

Váš názor | Kde hledat programy kompatibilní s Windows Vista?

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Pořízený obrázek, Objednávání, Mobilní telefony s tlačítky, Lid, Mobilní objednávání, Puzzle, Samostatná služba, WLAN

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší