Společnost Nokia nabízí v České republice on-line tisk fotografií

Praha 12. prosince 2006 – Společnost Nokia dnes oznámila plně integrovanou mobilní tiskovou službu XpressPrint pro Českou republiku. Tato služba nabízí uživatelům multimediálních přístrojů řady Nokia Nseries snadný a rychlý způsob objednání kvalitního tisku fotografií, které pořídili pomocí svého přístroje.
Společnost Nokia nabízí v České republice on-line tisk fotografií

„Telefony s fotoaparátem nabízejí lidem jedinečnou schopnost spontánně pořizovat snímky a sdílet je navzájem, ať už se nacházejí kdekoli,“ řekl Mikko Pilkama, ředitel společnosti Nokia pro multimédia. „Vynikající kvalita obrázků z dnešních telefonů s fotoaparátem, jakými disponují multimediální přístroje řady Nokia Nseries, způsobuje, že se tyto snímky vyplatí tisknout. Kromě toho, že majitelé přístrojů Nokia mohou využívat domácí tisk a tisk ve fotolabech, tato nová služba pomáhá spotřebitelům objednávat fotografické produkty – ať už vysoce kvalitní tisky nebo dárky – velice jednoduchým způsobem přímo z přístrojů řady Nokia Nseries a nechat si je doručit až domů.”

On-line tisková služba Nokia XpressPrint, stejně pohodlná a spontánní jako pořizování snímků, usnadňuje a zjednodušuje objednávání tisku fotografií pořízených multimediálními přístroji řady Nokia Nseries. Předinstalovaná aplikace pro on-line tisk umožňuje lidem snadno a rychle objednat více vysoce kvalitních fotografií přímo z přístroje, prostřednictvím mobilních nebo bezdrátových sítí LAN (WLAN). Kromě toho si můžete nechat své oblíbené obrázky vytisknout na samolepky nebo dárkové předměty, jako jsou hrnky, skládací puzzle, podložky pod myš a trička. Tady někdy píšete jako oni uživatelé, a jinde zas – vy si můžete

Aniž by potřebovali PC nebo samostatnou fototiskárnu, mohou uživatelé přistoupit ke službě XpressPrint z aplikace Galerie v přístroji, zvolit obrázky, které chtějí vytisknout, vložit adresu a objednací informace a stisknout tlačítko „Objednat“. Objednávka pak bude zpracována a tisky doručeny poštou na uvedenou adresu. Za objednávku lze platit bankovní kartou nebo dobírkou poštovnímu doručovateli.

Aby se uživatelé mohli se službou XpressPrint seznámit, může si ji každý nový uživatel zdarma vyzkoušet. 10 fotografií z první objednávky jim bude vytištěno bezplatně* (včetně poštovného a balného). Při výběru způsobu platby stačí zadat kód N123.

On-line tisková služba společnosti Nokia je k dispozici v České republice, Německu a Maďarsku a aplikace Nokia XpressPrint bude na těchto trzích předinstalována v přístrojích Nokia N73, Nokia N80 Internetová edice a Nokia N93. Stávající vlastníci multimediálních přístrojů kompatibilních s řadou Nokia Nseries si mohou aplikaci Nokia XpressPrint zdarma stáhnout ze stránek www.nokia.cz/imaging/xpressprint.

*Chcete-li si zkontrolovat cenu služeb přenosu dat, kontaktujte svého mobilního operátora nebo poskytovatele internetových služeb.

Váš názor Další článek: Kde hledat programy kompatibilní s Windows Vista?

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Samostatná služba, Lid, Objednávání, Pořízený obrázek, Mobilní objednávání, Mobilní telefony s tlačítky, Puzzle, WLAN


Určitě si přečtěte

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

** Hledali jsme činnosti, které zpomalují počítač s Windows ** Chcete mít počítač co nejrychlejší? Dělejte všechno přesně naopak!

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 42

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

** Do Windows míří bílé téma a přebarví se spodní lišta i Start ** Od minulého roku má ale i téma tmavé. ** Jaké z těchto dvou je ale to hezčí?

Vladislav Kluska | 71

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

Bizarní šmejdy z asijských e-shopů: Když to stojí pár dolarů, pochybujte o tom

** Typické žluté obálky z Číny už před lety zavalily nejen Českou poštu ** Pokud ale něco stojí dolar, často tomu odpovídá i kvalita ** Jak vypadají příklady těch nejbizarnější šmejdů?

Jakub Čížek | 150

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

** Apple uvedl nový modulární počítač s vysokým výkonem ** Vrátil se k rozšiřitelnosti a standardnímu formátu ** Cena se může vyšplhat až k milionu

Karel Javůrek | 137Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch