Společnost Network Associates zahajuje nový partnerský program

9. července 2002
Hackeři jsou o 28% aktivnější
Nový program společnosti Network Associates nabízí řadu výhod pro členy společenství partnerů
Společnost Network Associates zahajuje  nový partnerský program

Společnost Network Associates, Inc. (NYSE: NET), největší poskytovatel řešení pro zabezpečení sítě a přístupu na síť, dnes oznámila zahájení svého nového programu partnerských kanálů. Nový program je zaměřen na plnění potřeb partnerů na stále se rozrůstajícím konkurenčním trhu zabezpečení a dostupnosti sítě. Program umožní partnerům  úzce se zaměřit na ty oblasti svého podnikání, pro které mají nejlepší kvalifikaci a rovněž jim nabídne širokou řadu nových výhod, které výrazně pomohou zlepšit  jejich vztah se zákazníky.

 

Nový program nabídne partnerům tři úrovně přístupu podle zvolené výše investic do společnosti Network Associates a jejích výrobků. Každá úroveň znamená zisk různých výhod spojených s danou úrovní. Přístupové úrovně jsou rozděleny následovně: 

 

·        Registrovaný partner.  Jedná se o vstupní úroveň registrace, která umožňuje partnerům registraci a vyzkoušení si programu a prodej produktů Network Associates. Registrovaní partneři dostanou řadu výhod, včetně komunikační podpory od společnosti Network Associates.

·        Autorizovaný partner.  Pokročilejší úroveň, která zahrnuje výhody jako jsou hlavní odkazy, správa vztahů se zákazníky a propagační produktové akce. Autorizovaní partneři  budou moci propagovat své odborné znalosti v oblastech jako jsou školicí kurzy, poradenství a podpora. Svou kvalifikaci budou mít  potvrzenu společností Network Associates.

·        Elitní partner.  Komplexní úroveň partnerské akreditace nabízí kompletní řadu výhod, včetně zvýhodněných obchodních podmínek a zvýšenou podporu v oblastech prodeje nových výrobků a tržního prostředí. Elitní partneři mohou také získat potvrzení své hlavní kvalifikace v nejméně dvou oblastech. 

Partneři nyní budou moci přesně sladit hlavní kvalifikace své obchodní činnosti s odpovídajícím aspektem nového programu. To může zahrnovat školení, marketing, podporu, poradenství, správu služeb nebo jednoduše opětný prodej produktů Network Associates. Vzájemné působení v oblasti hlavních kvalifikací nyní umožní partnerům získat více výhod pro svůj obchodní model a více  posílit vztahy, které navázali se zákazníky. 

 

 

 

„Cílem našeho nového specializačního programu je odměnit naše partnery za jejich práci pro společnost Network Associates a založit důvěryhodný vztah mezi oběma stranami," prohlásila Sarah Whippová, ředitelka marketingových a globálních kanálů pro střední a východní Evropu (EMEA). „V rámci naší podnikatelské činnosti jsme vždy jako cestu na trh využívali specializované kanály. Pozorně jsme vyslechli přání našich současných partnerů  a vyvinuli tento nový program, abychom našemu společenství partnerů mohli poskytovat ty nejdokonalejší služby."   

 

„Partneři velmi dobře vědí, že i přes ekonomický pokles prochází trh s bezpečnostními produkty a trh dostupnosti sítí velkým rozvojem," dodala Whippová. „Prognózy předpovídají roční růst 20 %, a partneři si tak mohou být jistí, že investují do technologického sektoru, který stále vytváří obrovskou poptávku mezi zákazníky ." 

 

Nový program umožní partnerům specializovat se na každou z produktových řad společnosti Network Associates. Zvýšené zaměření  na jednotlivé sady  výrobků umožní partnerům získat svou odbornost pro prodej jednotlivých řad produktů McAfee Security, Sniffer Technologies a Magic Solutions.

 

Jedná se o první případ, kdy partneři budou mít příležitost získat akreditaci společnosti Network Associates bez nutnosti prodávat jakoukoliv řadu produktů Network Asscociates,  pouze nabídkou takových služeb jako je podpora a školení. Tito partneři se zúčastní stejného školení zaměřeného na získání prodejního a technického osvědčení jako partneři, kteří prodávají produkty Network Associates a splní stejné specifické požadavky programu. Díky tomu získají výhody, které přináší plnění zvyšující se poptávky po službách a řešeních spojených s portfoliem výrobků Network Associates v oblasti východní a střední Evropy..

 

Partneři se mohou  přihlásit do nového programu prostřednictvím návštěvy partnerské zóny na webové stránce Network Associates http://www.yournetworkourbusiness.com/channel/ nebo kontaktovat přímo manažera svého specializovaného kanálu.

 

Informace o společnosti Network Associates

 

Network Associates Inc. (NAI) je celosvětově jednou z  deseti největších softwarových společností a vedoucí poskytovatel možných řešení v oblasti bezpečnosti počítačové sítě a managementu. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Santa Clara, v Kalifornii, USA. Network Associates se skládá ze tří produktových divizí: McAfee, světová špička v antivirových a zabezpečovacích produktech; Sniffer, přední dodavatel řešení pro zajištění chodu sítí a systémovou bezpečnost a Magic, přední dodavatel  inovačních řešení pro správu služeb.

 

 

 

Více informací na:

http://www.networkassociates.com 

 

Pro další informace kontaktujte:

Alžběta Žbánková, MediaTrust Communications

Tel.: 02/71 73 68 90

E_mail: azbankova@mediatrust.cz  

 

Váš názor Další článek: Hackeři jsou o 28% aktivnější

Témata článku: Bezpečnost, Obchodní zóna, City, Partner, Network, Sarah


Určitě si přečtěte

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 139

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky