Společnost Navicore představuje novou verzi Navicore Personal, navigačního GPS softwaru pro kompatibilní mobilní přístroje

Londýn, Velká Británie/Praha 26. října 2006 – Společnost Navicore, přední evropský dodavatel jednoduše ovladatelného navigačního softwaru pro chytré mobilní přístroje, představila Navicore Personal 2007, nejnovější verzi svého cenami ověnčeného GPS navigačního produktu pro kompatibilní mobilní přístroje.
Společnost Navicore představuje novou verzi Navicore Personal, navigačního GPS softwaru pro kompatibilní mobilní přístroje

Navicore Personal 2007 nabídne mapy pokrývající více oblastí, podporu další platformy a novou on-line službu Navicore Update.

 

 

Navicore Personal byl vytvořen speciálně pro kompatibilní mobilní přístroje a představuje nejen kompletní navigační systém využitelný při řízení, jízdě na kole či chůzi, ale je také pohodlným kapesním průvodcem, který mapuje většinu veřejných cest a tisíce vyhledávaných cílů, jako jsou restaurace, hotely, čerpací stanice a místní turistické zajímavosti.

 

Navicore Personal 2007 zahrnuje spektrum nových vlastností, které dále rozšiřují možnosti GPS navigace v mobilních přístrojích:

 

  • Rozšíření oblastí pokrytých mapou

Navicore Personal 2007 využívá nejnovější digitální mapy prvotřídní kvality od Tele Atlas a Navteq, předních dodavatelů digitálních map v oboru. Navicore Personal 2007 zobrazuje detailní mapy ulic, které kromě názvů zahrnují i popisná čísla. Vedle dopodrobna zpracovaných map Evropy a Skandinávie nabídne v následujících měsících Navicore Personal 2007 i volitelný balík map pokrývajících Severní Ameriku a vybrané africké a asijsko-pacifické země.

 

  • Rozšířená podpora platforem

Navicore Personal 2007 bude nadále podporovat všechny platformy Symbian – zahrnující S60 (také S60 3. edice) a S80, stejně tak jako nový Symbian UIQ 3 - ale představuje rovněž nově podporovanou platformu pro Linux Internet Tablet OS, edice 2006.

 

  • Navigační sada pro Nokia 770 Internet Tablet

Společnosti Navicore a Nokia oznámily, že Navicore Personal 2007 se bude prodávat jako kompletní navigační sada pro model Nokia 770 Internet Tablet. Navicore Personal společně s přístrojem Nokia 770 Internet Tablet posouvá nejlepší vlastnosti navigačního softwaru do nové dimenze, a to díky rozšířené internetové navigaci, která využívá velkého displeje s vysokým rozlišením a Wi-Fi konektivity přístroje. Rozšířená internetová navigace usnadňuje lidem na cestách přístup k různým internetovým službám přímo z mapy a jednoduše je naviguje k zajímavým cílům, jež na internetu nalezli.

 

  • Online služba Navicore Update

Navicore Update je nejmodernější služba nabízející uživatelům Navicore Personal možnost přímo z jejich počítače jednoduše updatovat mapy a stahovat další obsahy, například zajímavé cíle či hlasového průvodce navigací.

 

  • Kampaň „Update zdarma” pro uživatele Navicore Personal 2006[1]

Uživatelé Navicore, kteří si aktivovali, nebo teprve aktivují předchozí verzi softwaru Navicore Personal 2006 v období mezi 1. září 2006 a 31. lednem 2007,  si tento software mohou ve stejném období zdarma updatovat prostřednictvím služby Navicore Update.

 

  • Jednoduché a flexibilní uživatelské rozhraní zaměřené na mobilní navigační funkce

Navicore Personal 2007 nabízí jasné vizuální a hlasové navádění a extrémně rychlé vyhledávání tras s možností výběru nejrychlejší či nejkratší trasy a automatické změny trasy v případě, že uživatel z trasy sjede či se chce vyhnout komplikacím na cestě před sebou. Dynamické navádění pomáhá vyhnout se dopravním zácpám, čekání na trajekt a jiným zdržením na cestě. Lokační zprávy umožňují uživateli lokalizovat na mapě místo pobytu jeho přátel či rodiny a zároveň mu sdělí místo, na kterém se právě sám nachází. Navicore Personal nabízí i dopravní zpravodajství[2] a volný přístup k informacím z bezpečnostní kamery.

 

 

„Jsme velmi rádi, že můžeme představit další generaci Navicore Personal, jež rozšiřuje geografický dosah, podporu platforem i další vlastnosti našeho softwaru. Mobilní telefon se stal všudypřítomným osobním komunikačním přístrojem, takže snadno ovladatelné navigační zařízení s velkým spektrem funkcí umístěné přímo do mobilního telefonu představuje nejpohodlnější způsob, jakým můžete určit svou polohu a cíl, ať už řídíte, jedete na kole či jdete pěšky,“ řekl Juha Murtopuro, výkonný ředitel společnosti Navicore. „Nokia 770 nám umožnila přístup k nové otevřené platformě Linux a těší nás, že můžeme nabídnout naši jednoduše ovladatelnou navigaci na přístroji s unikátní koncepcí, skvělou konektivitou a velkým displejem s vysokým rozlišením.”

 

Navicore Personal 2007 se bude prodávat jako samostatný software nebo jako sada umožňující vytvořit z inteligentního telefonu kompletní GPS navigátor. Sada se skládá ze softwaru Navicore Personal 2007, vybraných map, bluetooth GPS přijímače, hardwarových doplňků a kompletní dokumentace.

 

Navicore Personal 2007 bude od listopadu dostupný u více než 7 000 prodejců a v on-line shopu Navicore, který naleznete na www.navicoretech.com.

 

Pro kompletní seznam podporovaných přístrojů a prodejců softwaru Navicore prosím navštivte stránky

www.navicoretech.com.

 

 

O společnosti Navicore

Společnost Navicore je dodavatelem interaktivních navigačních produktů pro inteligentní telefony, což je jedna z nejrychleji rozvíjejících se oblastí na prosperujícím trhu s navigací. Software Navicore Personal společně s GPS modulem změní váš inteligentní telefon v plně funkční navigátor, který máte vždy u sebe. Řešení vytvořené pro inteligentní telefony přináší nejpohodlnější a nejjednodušší cestu k navigaci, ať při jízdě autem nebo na kole či při chůzi. Produkty Navicore se prodávají ve 20 státech Evropy. Pro více informací navštivte www.navicoretech.com.

 

 [1] V rámci startovací kampaně Navicore Personal 2007 nabízí společnost Navicore koncovým uživatelům možnost zdarma updatovat software Navicore Personal 2006/1 na Navicore Personal 2007 či srovnatelný produkt, pokud takový existuje. Nabídka platí od 1. 9. 2006 do 31. 1. 2007. Kampaň „Update zdarma” je jednorázová akce, ne pravidelná, a vztahuje se pouze na produkty Navicore Personal 2006/1 aktivované mezi 1. 9. 2006 a 31. 1. 2007. Čas aktivace je zaznamenán ve chvíli, kdy koncový uživatel poprvé aktivuje Navicore Personal 2006/1 přes SMS či připojení GPRS. Na produkty aktivované mimo stanovenou dobu se kampaň nevztahuje. Update je dostupný pouze jako stahovatelný software přes webovou službu Navicore Update.

 

[2] Update softwaru stažený přes GPRS/EDGE/3G podléhá tarifům operátorů. Dostupnost dat závisí na konkrétní zemi.

 

Váš názor Další článek: Firefox 2.0: Mozilla pokračuje v tahu na bránu

Témata článku: Software, Internet, Atlas software, GPS mapy, GPS navigace, Mobilní telefony s navigací GPS, Mobilní telefony element, Čerpací stanice, Navigační software, Update, Dopravní zácpa, GPS navigace s kamerou


Určitě si přečtěte

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

** Technologie baterií se stále zlepšuje, ale žádné revoluce se nekonají ** Nejpopulárnějším typem baterií je Li-ion ** Efektivní baterie se stávají důležitější s příchodem elektromobilů

Karel Javůrek | 101

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

** Jak funguje biometrické zabezpečení ve Windows ** Nejlepší správci hesel ** Létáme v Microsoft Flight Simulator

Časopis Computer | 5

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 4

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 35

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

** AMD představilo novou generaci desktopových procesorů řady Ryzen 5000 ** Nová architektura Zen 3 přináší mnoho vylepšení a přibližně 19% zvýšení výkonu IPC ** Všechny modely budou v prodeji 5. listopadu

Karel Javůrek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk