Společnost McAfee přidala k volně dostupné verzi produktu SiteAdvisor ochranu proti phishingu

Společnost McAfee, Inc. (NYSE: MFE) oznámila dostupnost produktu McAfee® SiteAdvisor™, který nyní poskytuje anti-phishingovou ochranu. Od nyní mají všichni uživatelé, kteří si stáhli volně dostupnou verzi SiteAdvisoru, k dispozici pokročilou phishingovou detekci v reálném času, která kombinuje “white lists” a “black lists” spolu s heuristickou analýzou, což poskytuje včasné varování proti podvodným stránkám, které mohou zkompromitovat identitu zákazníka. Současní uživatelé softwaru SiteAdvisoru obdrží tuto novou nástavbu automaticky.
Společnost McAfee přidala k volně dostupné verzi produktu SiteAdvisor ochranu proti phishingu

Phishing je v současnosti převládající a dále vzrůstající podvod, který kriminálníci využívají k zasílání navádějících e-mailů a  používání falešných webových stránek. Účelem je oklamat uživatele, který odhalí své finanční prostředky a další osobní informace. To může vést k okamžitým ztrátám finančních prostředků a ke ztrátě vlastní identity. Podle Anti-Phishing Working Group, se zvýšilo množství těchto stránek 757% v období od října 2005 do října 2006.

Průkopnická technologie McAfee SiteAdvisoru chrání internetové uživatele před spyware, adware, spamem, viry a dalšími online podvody. Tyto výsledky testů jsou používány za účelem ohodnocení webových stránek (přidělení ratingu). Uživatel ohodnocení sleduje pomocí ikon v různých barvách – červené, žluté a zelené.  McAfee SiteAdvisor testuje více než 95% nejvíce navštěvovaných webů. Software McAfee SiteAdvisor byl stažen více než 10 milionkrát.

McAfee SiteAdvisor je volně dostupný a lze stáhnout na:   http://www.mcafee.com

Uživatelé mohou používat McAfee SiteAdvisor Plus jako doplňkový produkt k jejich stávajícím McAfee produktům nebo i k produktům třetích stran.

Témata článku: Software, Phishing, Working, Adware, Rating

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje