Společnost LG Electronics uvádí dvě nové řady LCD monitorů s vyspělými vlastnostmi

Společnost LG Electronics, světový lídr ve vývoji technologie LCD, uvádí na trh dvě řady (Series 40 - Artistic a Series 80 UltraSlim) prémiových LCD monitorů.
Společnost LG Electronics uvádí dvě nové řady LCD monitorů s vyspělými vlastnostmi

Nové modely, při jejichž vývoji byl kladen důraz na design, inovace a funkčnost, odpovídají rozmanitým potřebám současných spotřebitelů - od zapálených hráčů až po profesionály ve firmách. Dva pilotní modely FLATRON L1780Q a L1740P budou v roce 2005 aktivně propagovány jako globální prémiové modely s cílem posílit přední pozici LG mezi výrobci monitorů. Současný model, LCD monitor LG FLATRON L1730S získal na veletrhu 2005 Consumer Electronic Show ocenění Top Innovation Award v kategorii počítačových monitorů.

 

FLATRON L1780Q – Díky odezvě 8 ms dokonale zobrazuje rychlý pohyb

 

Stylový a prostorově úsporný monitor FLATRON L1780Q, který je zároveň nejtenčím monitorem na světě (pouze 26mm), se ideálně hodí pro náročné hráče, kteří potřebují dokonale čisté zobrazení rychlé akce. Je k dispozici v 17palcovém a 19palcovém provedení.

 

Jednou z revolučních vlastností monitoru L1780Q je mimořádně rychlá odezva 8 ms, což je v současné době nejkratší doba odezvy na trhu. Technologie FLATRON f-Engine poskytuje spotřebitelům maximálně věrohodné zobrazení.

 

Obrazovku je možné otočit o celých 360 stupňů a dodávaný software umožňuje automaticky rozpoznat a přizpůsobovat obraz úhlu monitoru.

 

FLATRON L1740P – Umělecké dílo z hlediska designu a funkčnosti

 

Elegantní FLATRON L1740P ve tvaru vlny určuje trend v oblasti designu. Je ideální pro zákazníky, kterým záleží kromě funkčnosti také na stylu, a je k dispozici v provedeních s úhlopříčkou 17, 19, 20
a 23 palců.

 

Designem ve stylu art-deco s obloukovou zadní stěnou se výrazně odlišuje od dřívějších plochých monitorů. Monitor je proveden v kombinaci ušlechtilé černé a stříbrné, takže harmonicky ladí s okolními přístroji a nábytkem.

 

Když pomineme design, proprietární čip FLATRON f-Engine společnosti LG Electronics pro zdokonalování obrazu zajišťuje skutečně věrný obraz. Další praktickou funkcí, která zaujme náročné zákazníky, je stylové dotykové tlačítko ve spodní části monitoru.

 

Oba modely byly vystaveny na veletrhu 2005 International Consumer Electronics Show v Las Vegas, který se konal od 6. do 9. ledna 2005. Oba modely budou dostupné na trhu včetně ČR v prvních měsících tohoto roku.

 

 

 

 

 

V případě zájmu o bližší informace, prosím, kontaktujte:

 

Radek Hadraba              gsm: +420 603 263 616 e-mail: hadraba@lge.com    

Product Manager, divize IT společnosti LG Electronics CZ

 

Radka Luňáková gsm: +420 603 276 399 e-mail: lunakova@lge.com

Web & PR Coordinator společnosti LG Electronics CZ     

 

 

 

O společnosti LG Electronics v Česku

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Českou a Slovenskou Republiku.

LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto pěti produktových skupin: klimatizační jednotky, domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, chladničky, pračky), spotřební elektronika (televizory včetně plazmových a LCD, mikrosystémy, minisystémy, DVD rekordéry, videa, domácí kina), IT produkty (LCD a CRT monitory, optické mechaniky) a mobilní telefony. V brzké době se připravuje rozšíření portfolia např. o notebooky, media, osobní přehrávače MP3 a DVD.

Již během své krátké  existence se LG výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Čechách i na Slovensku, nejen svými velkými reklamními kampaněmi a nepřehlédnutelným PR, ale také vzrůstající oblibou produktů u zákazníků, což je vidět i na získání hned několika prvenství v prodeji již během prvního roku působení na trhu jsme jedničkou: v prodeji monitorů, plazmových televizí, LCD televizí, projekčních televizí a DVD přehrávačů dle počtu prodaných kusů a zároveň dosaženého obratu.

 

 

 

 

O společnosti LG Electronics ve světě

LG Electronics je součástí koncernu LG, který působí v oblasti elektroniky, telekomunikací, chemického průmyslu, energetiky, financí a služeb ve světě již od roku 1947.

 LG Electronics bylo založeno roku 1958 v Koreji. V současné době se LG Electronics skládá ze 3 samostatných společností v Koreji (Digital Display & Media Company, Digital Appliance Company, Telecommunication Equipment & Handset Company)  a 75 poboček LG Electronics na všech kontinentech. Má celkem 13 výzkumných a vývojových středisek včetně vlastního designérského centra. Zaměstnává 64 000 lidí po celém světě. Díky soustavným investicím do výzkumu a vývoje - ty dosahují v současné době 1 miliardu dolarů ročně - získala světové vedení v digitální technologii.

Pro všechny produkty LG je charakteristická technologická vyspělost, vynikající kvalita a design, za který společnost pravidelně získává prestižní ocenění (například Design Award, Reddot Award, IF Design Award, Best Buy Award in Europe, Grand Prize, Ergonomic Design Award, Award of Innovation, Technology Award of AMCE of the USA a mnoho dalších).

Za rok 2003 je LG Electronics největším světovým výrobcem: klimatizačních jednotek, mikrovlnných trub, vysavačů, LCD panelů, optických mechanik, CRT obrazovek a DVD přehrávačů. Dále za rok 2003 je LG světovou dvojkou ve výrobě: plazmových obrazovek a monitorů.

 

Váš názor Další článek: Opera byla pro školy za dolar drahá, dostanou ji zdarma

Témata článku: Mobilní telefony kladno, Náročný hráč, Rychlá doba, Electronics, Televize s DVD, Nejkratší doba, Televizory v akci, Prize, Slovenská televize, Televizory LG 2016, Vzrůstající trend, Brzké rozšíření, Televize LG, Televize Art


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu