Společnost LEVI International mění své jméno na BGS LEVI Czech

Brno, 25. května 2006 --- Společnost LEVI International, člen skupiny BGS LEVI, mění k dnešnímu dni svůj název na BGS LEVI Czech.
Společnost LEVI International mění své jméno na BGS LEVI Czech

Společnost LEVI International a.s., člen skupiny BGS LEVI, mění k dnešnímu dni svůj název na BGS LEVI Czech a.s.

 

„Změna názvu naší společnosti je logickým vyústěním kroků, které byly realizovány v uplynulých měsících. Vzájemné sdílení toho nejlepšího, co v jednotlivých firmách skupiny BGS LEVI mohou jejich zákazníci najít, vedlo postupně k doplnění a výměně sortimentů firem, jakož i k zařazení nových značek a distribucí“, uvedl Ludvík Šebík, výkonný ředitel společnosti BGS LEVI Czech.

 

„Zákazníci na českém i slovenském trhu získávají ve skupině BGS LEVI zcela unikátní portfolio produktů a služeb. S dalšími efekty, jež očekáváme ze vzájemné spolupráce významných hráčů na poli distribuce ICT, se budou moci v nejbližších měsících postupně setkávat. Pro dodavatele se skupina BGS LEVI stává atraktivním partnerem, který díky své velikosti a působení na českém i slovenském trhu umožňuje přístup k nejširšímu prodejnímu kanálu v obou zemích“, dodal Šebík.

 

Se změnou jména společnosti dojde rovněž ke změně vizuálního stylu společnosti včetně nového loga, firemních tiskovin a internetových stránek. Všechny ostatní údaje (IČO, adresa společnosti apod.) zůstávají beze změny.

 

 

O společnosti BGS LEVI Czech (LEVI International)

Společnost byla založena v roce 1995 jako dovozce paměťových čipů a procesorů. Portfolio produktů se neustále rozšiřuje a spolu s ním roste i počet zákazníků a objem prodeje. Sortiment BGS LEVI Czech dnes zahrnuje kompletní spektrum výpočetní techniky, mobilních komunikačních řešení a digitální elektroniky. V průběhu posledních let se společnost stala jedním z největších distributorů informačních a telekomunikačních technologií v České republice. Společnost BGS LEVI  Czech je držitelem certifikátu ISO 9001:2001, který se vztahuje na nákup a prodej PC komponent, GSM techniky, periferií, výrobu a prodej počítačových sestav  a doprovodné služby (reklamace a technická podpora).  Společnost má více než 10 000 aktivních zákazníků, z nichž více než 4 500 nakupuje pravidelně. V roce 2005 dosáhla obratu 4,83  mld. Kč.

Společnost LEVI International a.s. pracuje výhradně pomocí distribuční formy prodeje. Zákazníkem společnosti se proto mohou stát výrobci počítačů, velkoobchody s výpočetní technikou a specializovaní dealeři.

 

O skupině BGS LEVI

Skupina BGS LEVI, jejímiž zakládajícími členy jsou společnosti BGS LEVI Czech (LEVI International) a BGS – Distribution a.s., se zabývá distribucí produktů informačních a telekomunikačních technologií (ICT) v České a Slovenské republice. V roce 2005 měla skupina 345 zaměstnanců a její obrat přesáhl 9 miliard Kč. V současné době distribuuje více než 270 značek ICT produktů, vyhledává a zařazuje do své nabídky nové a atraktivní ICT produkty a nabízí přes dvacet tisíc položek. BGS LEVI je rovněž výrobcem osobních počítačů značek LYNX, BRAVE a DigiPro.

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje