Společnost LEVI International, a. s. zahajuje prodej notebooků LYNX

Brno – Česká republika – 16. září 2005 – LEVI International a.s., přední distributor PC komponent na českém trhu, výrobce osobních počítačů a serverů LYNX, distributor periferií, softwaru, síťových řešení včetně WLAN, mobilních telefonů, příslušenství mobilních telefonů a držitel certifikátu ISO 9001:2001, rozšiřuje svoji nabídku o notebooky LYNX.
Společnost LEVI International, a. s. zahajuje prodej notebooků LYNX

Desktopy a servery značky LYNX se i za poměrně krátkou dobu čtyř let staly synonymem kvalitních počítačů s výborným poměrem ceny a užitné hodnoty. Zákazníci si ve stále větší míře uvědomují, že nákup počítače za nejnižší cenu není vždy výhrou a že původní „výhodný nákup“ se může proměnit v noční můru – vysoká poruchovost levných komponent, zdlouhavé řešení reklamací, neprofesionální servis. O tom, že počítače LYNX jsou mezi koncovými zákazníky i prodejci počítačů opravdu oblíbené, svědčí například poslední statistiky společnosti Gartner: desktopy značky LYNX dosáhly meziroční růst 56% a staly se trojkou mezi českými značkami s minimální ztrátou za společností Autocont.

 

„Výsledky prodejů desktopů a serverů LYNX nás velmi těší a přesvědčují nás, že zvolená strategie se na trhu setkala s úspěchem. Rozšíření nabídky značky LYNX o prodej notebooků se zdálo být už dlouho logickým krokem. Notebooky jsou dnes trendem, zaznamenávají růst v desítkách procent ročně a to nejen ve firemním segmentu, ale i u domácích uživatelů. Přesto jsme s prodejem notebooků LYNX čekali nejen do okamžiku, kdy bude značka LYNX mezi odbornou i laickou veřejností dostatečně známá, ale zejména na dobu, kdy se desítky tisíc zákazníků osobně přesvědčí o kvalitě počítačů LYNX a díky své osobní zkušenosti dají i v extrémně široké nabídce, kterou dynamicky rostoucí trh přináší, přednost notebookům LYNX,“  okomentoval oficiální start projektu Leoš Kalandra, marketingový ředitel společnosti LEVI International a.s.

 

„Notebooky LYNX míří na střední zákaznický segment, cílovou skupinou jsou zákazníci, kteří požadují nejen rychlý a spolehlivý notebook s možností výběru velikosti pevného disku, operační paměti či rychlosti procesoru, ale i něco navíc. Pokud bych měl na našich noteboocích vyzvednout  jedinou věc, která bude pro zákazníky určitě příjemným překvapením, pak jsou to vynikající širokoúhlé displeje se speciální Glare technologií. Kdo zná notebooky Sony Vaio a jejich displeje XBRITE TM ten ví, o čem mluvím. Startujeme s dvěma produktovými řadami: LYNX Advance využívají stále populárnější mobilní platformu AMD Turion™ 64, LYNX Improve je postaven na osvědčené technologii Intel® Centrino™. Obě produktové řady díky použitým technologiím nabízejí vysoký výkon, spolehlivost a dlouhou dobu provozu na baterii“, stručně přiblížil notebooky LYNX Petr Chodúr, Product Manager značky LYNX.

 

„Zájem, který vzbudil projekt mezi našimi partnery, dává tušit, že notebooky LYNX nebudou jen ‚další značkou notebooků‘, ale výbornou volbou nejen pro všechny spokojené uživatele desktopů LYNX,“ dodal Tomáš Vylíčil, manager partnerské sítě LYNX.

 

 

Podrobné informace o noteboocích LYNX najdete na www.lynx.cz.

Váš názor Další článek: Pozvánka: zajímavá online přednáška na téma bezpečnost a škodlivý software

Témata článku: Notebooky, Lynx, Advance, Výborný notebook

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší