Společnost Lenovo získala prestižní ocenění iF Design Gold Award

Společnost Lenovo získala prestižní ocenění iF Design Gold Award

Společnost Lenovo oznámila rekordních osm ocenění v oblasti designu včetně ceny Gold Product Design Award pro monitor ThinkVision LT2934z, které získala na International Forum 2014 (iF). K dalším oceněným výrobkům v kategorii produktového designu patří nový notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon, tablet ThinkPad 8 a Yoga Tablet 8, All-in-One počítač ThinkCentre E93z, chytrý telefon Lenovo K900 a PC Horizon. Společnost Lenovo získala také cenu Communication Design Award za své softwarové rozhraní Aura použité u Horizon. V 61. ročníku obdrželo ocenění iF více než 4 600 produktů z celého světa, přičemž ty nejlepší byly ohodnoceny cenou Gold Award, známou také jako „designový Oscar“.

Mezinárodně uznávaná porota devětačtyřiceti porotců ocenila průkopnický produktový design a inovativní vizi společnosti Lenovo. Porota také vyzdvihla designérský jazyk Think a individualitu ThinkVision LT2934z.

Díky 29palcovému AH-IPS LED podsvícenému panelu, který nabízí o 33 procent větší zobrazovací plochu než tradiční displej s poměrem stran 16:9, přináší ThinkVision LT2934z skutečný filmový zážitek. Ten rovněž zahrnuje Full HD kameru, duální směrový mikrofon, reproduktory a funkci obraz-v-obraze umožňující kontinuální pracovní proces při více úkonech najednou.

„Design v PC Plus éře se stává stále důležitějším, jak se mění očekávání uživatelů směrem k technologiím. Naše návrhy se musí řídit silným emocionálním nábojem cíleným na nové zájemce, a to nejen na IT manažery. Kvalita, spolehlivost a promyšlený design jsou klíčovými „ingrediencemi“ pro všechna inteligentní zařízení,“ řekl David Hill, viceprezident divize Think Design and User Experience. „Lenovo bude pokračovat v úsilí provést revoluci v našem odvětví s vizionářskými řešeními, která rezonují s designovou komunitou i s našimi zákazníky.“

Společnost Lenovo má designérská centra v různých místech po celém světě s více než 120 designéry. Tento tým dosud získal za své inovativní návrhy více než 100 ocenění.

Témata článku: All In One Pc, Aura, Aurum, Carbon, Gold, Hill, Horizon, Lenovo Yoga, Lenovo Yoga 2 Pro, Lenovo Yoga 3 Pro, Lenovo Yoga Tablet 2, Oscar, Yoga Tablet, Mikrofony k pc, Monitory na pc, Celá éra, Chytrá LED

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí