Společnost Lenovo vyhrála již potřetí titul PC prodejce roku

Společnost Lenovo vyhrála již potřetí titul PC prodejce roku

Na EMEA Channel Academy Awards získala společnost Lenovo již potřetí za sebou cenu EMEA Notebook/Desktop prodejce roku. Ceremonie, která se konala v Monte Carlu večer 21. února, byla součástí konference s názvem DISTREE EMEA Channel. Jedná se o nejvýznamnější nezávislou akci pro EMEA ICT a CE kanály a s více než 1000 účastníky také i největší setkání distributorů, obchodníků a prodejců působících v EMEA regionu.

Dodavatelé byli posuzováni podle různých kritérií, včetně channel strategie, cen a řízení zásob, vývoje výrobků, partnerského programu a marketingu v 12 různých kategoriích, každá z nich byla zaměřena na konkrétní produkt segmentu.

Společnost Lenovo vyhrála ve své kategorii poté, co na gala večeru, závěrečné akci konference, porazila konkurenty v přímém elektronickém hlasování stovek manažerů odpovědných za distribuci.

Klepněte pro větší obrázek

Rovněž výzkum Context‘s Channel Watch vyhlášený na DISTREE ukázal, že Lenovo je značkou, kterou si chce většina prodejců přidat do svého portfolia v příštím roce. 1725 prodejců, kteří se zúčastnili výzkumu Context‘s, dostalo otázku, kterou z hlavních IT značek mají v plánu přidat do svého portfolia v průběhu příštích tří měsíců a kterou naopak uvažují opustit. Značka Lenovo se umístila na nejvyšším místě s dvojnásobným skóre proti značce, která skončila na druhém místě.

„Ocenění zvolené našimi distribučními partnery a přímá zpětná vazba od našich prodejců jsou tím nejlepším potvrzením naší channel strategie. Tato cena je také obzvlášť velkou poctou silné týmové práci v organizaci Lenovo EMEA,“ řekl Petr Toman, generální ředitel Lenovo Česká republika.

Bližší informace o EMEA Channel Academy Awards 2013 jsou k dispozici zde.

Další článek: Leap Motion pomalu míří do prodeje

Témata článku: Notebooky v akci, Carlo, Monte, Různé kategorie, Různá místa, Gala, Monte Carlo, Monty, Carla, Channel, Nejvýznamnější dodavatel, Různé segmenty


Určitě si přečtěte

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

** Nvidia uvedla nové desktopové grafické karty GeForce RTX 3000 ** Jedná se o modely GeForce RTX 3070, 3080 a 3090 ** K výrobě se používá 8nm technologii od Samsungu

Karel Javůrek | 67

Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

** Vývoj počtu nakažených onemocněním Covid-19 v Česku ** Mapa podle okresů, počty testovaných, přehled podle věku ** Průběžně aktualizované grafy

Marek Lutonský | 156


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk