Společnost KSK BONO, s. r. o., zvolila systém LCS Helios IQ

Společnost KSK BONO, s. r. o., která je největším tuzemským výrobcem potravy pro psy a kočky a která působí na českém trhu již více než 10 let (zastoupení má i na Slovensku a v Polsku), se při výběru nového informačního systému rozhodla pro řešení LCS Helios IQ. Implementace informačního systému LCS Helios IQ nakonfigurovaného podle konkrétních požadavků budoucího uživatele již v současné době probíhá a je zajišťována implementačním týmem společnosti LCS z Hradce Králové.
Společnost KSK BONO, s. r. o., zvolila systém LCS Helios IQ

“Jedním z klíčových kritérií pro výběr dodavatele a následně samotného produktu byl požadavek na stabilitu a kvalitu,” poznamenává Jiří Hub, ředitel marketingu společnosti LCS. “Významnou roli určitě sehrály i kladné reference a splnění všech nároků na komplexní řešení ekonomicko-logistických a výrobních agend systému včetně plné kompatibility s běžnými kancelářskými aplikacemi, jako jsou například MS Office. Dalším důležitým kritériem byla záruka možnosti dalšího rozšiřování systému jako prostředku pro efektivní komunikaci uvnitř i vně firmy.”

 

Ve společnosti KSK BONO je informační systém LCS Helios IQ instalován v konfiguraci: Jádro systému, Účetnictví, Majetek, Obchod, Mzdy, Manažerské rozhraní, CRM, Výroba a Doprava.

 

Informační systém LCS Helios IQ uspokojí jak veškeré nároky centrály firmy, tak i potřeby tří poboček zaměřených na výrobou krmiva. Ve spolupráci s partnerskou firmou Sunnysoft již probíhá také příprava na implementaci specializovaného řešení pro potřeby obchodních zástupců pod názvem Sunnysoft Mobile Agent. Tato aplikace pro mobilní prodej a sběr dat v terénu bude přímo integrována do platformy informačního systému LCS Helios IQ a pracovníkům v terénu značně zjednoduší a zrychlí komunikaci s podnikovým informačním systémem i přístup ke všem potřebným informacím.

 

 

O systému LCS Helios IQ

LCS Helios IQ je modulární systém pro zpracování ekonomických informací firmy, který svým charakterem nejlépe vyhovuje potřebám řízení středních organizací a podniků. LCS Helios IQ je založen na databázové platformě MS SQL, nabízí moderní grafické prostředí, bezpečnost, stabilitu a rychlý přístup k požadovaným datům. Mezi důležité výhody patří i vysoká míra škálovatelnosti a flexibilní analytický rozsah, který optimálně reflektuje potřeby uživatelů. Základní moduly systému je možno používat jednotlivě nebo v potřebné kombinaci a navíc lze využít i řady speciálních modulů, které rozšiřují schopnosti v jednotlivých specifických oblastech.

 

 


Skupina LCS

Skupina LCS (LCS International, a. s., a její dceřiná společnost LCS Softprofes, a. s.) patří mezi přední softwarové firmy na českém trhu. Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro výrobu, služby a obchod. Vlajkovými produkty společnosti jsou podnikové informační systémy LCS SIS21, LCS Helios IQ a LCS Noris, doplněné širokým spektrem služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává téměř 180 pracovníků. Obrat skupiny LCS se pohybuje na úrovni 200 mil. Kč. LCS patří mezi TOP 100 českých IT firem.

 

Váš názor Další článek: Sun Microsystems zásadně mění trh aplikačních serverů

Témata článku: Helios, Bono


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 106

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky