Společnost KPNQwest oznámila novinky v rámci IP VPN

Společnost KPNQwest oznámila novinky v rámci IP VPN a hlasové služby pro evropskou obchodní komunitu.
Společnost KPNQwest oznámila novinky v rámci IP VPN
Praha, 2. dubna 2001 – KPNQwest, přední panevropská společnost v oblasti datových komunikací a Internetu, oznámila rozšíření stávajícího řešení IP VPN. Nová nabídka umožňuje personalizaci pro jednotlivé pobočky firem, větší pokrytí prostřednictvím komutovaného místního přístupu a ještě vyšší spolehlivost. Vylepšené řešení je navíc podporováno uvedením hlasových služeb (VoIP), které umožňují zákazníkům kombinovat přenos hlasu s přenosem dat za pomoci jediné robustní podnikové sítě. To jim pomůže ušetřit až 60 % celkových nákladů na hlasovou komunikaci.

Nová nabídka IP VPN poskytuje spolu s rozšířenou flexibilitou, možností vlastního návrhu sítě a kvalitnějšího místního přístupu prostřednictvím ISDN, daleko lepší a cenově efektivnější schopnost připojení vzdálených lokalit a zvýšení spolehlivosti sítě. Rozšířená flexibilita v navrhování sítě zároveň umožňuje zákazníkům budování vlastních rozsáhlých podnikových sítí, a to přesně podle aktuálních potřeb a v rámci stanoveného rozpočtu. Všechny tyto výhody jsou navíc rozšířeny uvedením hlasových služeb na bázi IP a podpořeny vylepšenými zárukami SLA (Service Level Agreements) a QoS (Quality of Service).

Dosavadní řešení IP VPN společnosti KPNQwest je tak díky uvedení hlasových služeb významně vylepšeno. Kombinace přenosu hlasu společně s přenosem dat umožňuje zákazníkům využívat nových paušálních poplatků za celkový provoz na síti a výrazným způsobem snížit náklady na telefonickou komunikaci. Veškerý přenos hlasu je zajišťován prostřednictvím IP-sítě společnosti KPNQwest, a to v rámci jejího širokého dosahu bez nutnosti využívání tradičních sítí PSTN. Kombinace paušálních plateb za přenos hlasu v rámci sítě a co nejnižších poplatků za přesměrování hovorů mimo síť nabízí zákazníkům stabilní, předvídatelné a transparentní platby. Hlasové služby založené na IP poskytují uživatelům vysokou míru výkonu a spolehlivosti i skutečně globální dosah – a to za zlomek obvyklé ceny.

IP VPN společnosti KPNQwest představují masivní a perspektivní základnu pro poskytování širokého spektra služeb, jako jsou například distribuované podnikové aplikace nebo media streaming, prostřednictvím kombinovaných datových a hlasových služeb v rámci rozsáhlé sítě. Hlasové služby zároveň slouží jako platforma pro nabídku sady služeb s přidanou hodnotou rozšiřujících tradiční telefonní služby, pro řešení zákaznických center, integraci audio- a videokonferencí, faxových služeb založených na IP, mobilní komunikace apod. Spojení datové a hlasové komunikace v rámci jediné robustní a bezpečné sítě pomáhá zákazníkům šetřit náklady, zvýšit funkčnost sítě, zrychlit přístup na trh a využívat rozšířené flexibility.

“Pro KPNQwest představuje neustále vylepšované řešení IP VPN, navíc rozšířené o hlasové služby, základ pro poskytování širokého spektra služeb s přidanou hodnotou a pro další rozšiřování naší nabídky jako poskytovatele aplikační infrastruktury (AIP),” řekl Rhett Williams, hlavní marketingový ředitel společnosti KPNQwest. “Naši zákazníci mohou těžit z daleko širšího dosahu a flexibility v návrhu sítě – podpořených daleko vyšší úrovní záruk SLA a QoS.”

Společnost KPNQwest zajišťuje funkčnost svojí sítě prostřednictvím tří set přípojných uzlů v 19 evropských zemích a poskytuje jednolitou robustní, bezpečnou a plně řízenou síť pro potřeby svých zákazníků. Panevropská nabídka je rovněž podporována službou KPNQwest Global Traveller, která umožňuje zákazníkům bezpečný vzdálený přístup za pomoci rozsáhlé sítě více než 7 500 přípojných uzlů ve 150 zemích, a to prostřednictvím všech běžných telefonních linek (analogových, ISDN, GSM). Tato kombinace poskytuje pevnou základnu pro budování vysoce spolehlivých, bezpečných a rozšiřitelných virtuálních privátních sítí založených na IP – navíc se zajištěním přístupu a konektivity prakticky z kterékoli části světa.

O společnosti KPNQwest

KPNQwest (NASDAQ & ASE: KQIP) je přední panevropský poskytovatel datových služeb založených na protokolu IP. Využívá technologicky vyspělou optickou síť o délce 20 tisíc km, která spojuje 50 důležitých měst v Evropě, a zákazníkům nabízí široké portfolio datových služeb založených na IP a rovněž špičkové telekomunikační služby včetně služeb DSL (Digital Subscriber Line). KPNQwest je jedním z největších poskytovatelů služeb Internetu pro evropskou obchodní sféru a operuje v 15 zemích. Provozuje také 12 CyberCenter a v rámci své evropské vysokokapacitní sítě plánuje vybudování dalších osmnácti velkých center, každé s pracovní plochou 10 tisíc m2, která budou zajišťovat hostování webových stránek a serverů, sdílení aplikací a služby telehousingu. Další informace o společnosti KPNQwest je možno získat na adrese: www.kpnqwest.com.

Váš názor Další článek: Jak přeměnit starý server do elegantní ledničky

Témata článku: VPN, Optické spektrum, Rozšíření, Dosah, Rozšířená záruka, Jediná síť, Masivní rozšíření, Celková hodnota, Přenos, Rámec, Evropský zákazník, Subscriber


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky