Společnost JKR významně posílila vedení

Společnost JKR významně posílila vedení

12. 9. 2007. Novým obchodním ředitelem společnosti JKR, předního českého dodavatele podnikových informačích systémů, se od září stal Jiří Rákosník.

Jiří Rákosník (43) ve společnosti JKR pracuje 14 let, nejprve jako konzultant, poté jako senior konzultant a posledních 6 let působil na pozici vedoucího obchodního oddělení. Zdárně řídil řadu implementačních projektů podnikových informačních systémů třídy Byznys a podílel se také na jejich vývoji. Jedním z jeho úspěchů jako vedoucího obchodního oddělení byl nárůst počtu uživatelů v letech 2002-2006, zodpovídal také za převod stávající zákaznické báze na podnikový informační systém Byznys Win.

V nové funkci bude mít na starost prezentaci produktů třídy Byznys a vedení obchodních jednání souvisejících s uzavíráním smluvních vztahů. Dále bude zodpovědný za obchodní strategii společnosti JKR, komunikaci s pobočkami a dealery při získávání nových kontraktů a jednání s klíčovými zákazníky.

Jakožto obchodní ředitel bude Rákosník podléhat přímo generálnímu řediteli společnosti JKR, Vladimíru Králíčkovi: „Jiří Rákosník do hloubky zná veškeré procesy spojené s vývojem a funkčností systémů Byznys, zejména s jejich implementací u zákazníků. Ve své nové pozici díky tomu bude míž možnost přispět tak k dalšímu růstu naší společnosti na poli ERP systémů.“

 „V dalším rozvoji systémů třídy Byznys chceme zvýšit uživatelský komfort aplikací. Záleží nám i na tom, aby jednotliví uživatelé pracovali ve vlastním příjemném prostředí a měli na výběr široké porftolio možností, jak s informačním systémem pracovat. Jsme přesvědčeni, že je to další možnost, jak zvýšit efektivitu práce a výkonnost organizace,“ nastínil budoucí směr vývoje Jiří Rákosník.

Ve volném čase se Rákosník rád vydá do přírody, či si přečte nějakou knihu z oblasti literatury faktu.

Témata článku: Byznys, Obchodní ředitel

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje