Společnost IXTENT kvalifikovaným dodavatelem

Praha 3.1.2006 - Společnost IXTENT s.r.o., dodavatel komplexních řešení pro správu dokumentů a jejich obsahu, byla dnem 19. prosince 2005 zapsána do seznamu kvalifikovaných dodavatelů spravovaného Ministerstvem pro místní rozvoj.
Společnost IXTENT kvalifikovaným dodavatelem

Seznam kvalifikovaných dodavatelů je informačním systémem veřejné správy, do kterého Ministerstvo pro místní rozvoj zapisuje dodavatele, kteří splnili kvalifikaci podle § 30 odst. 2 písm. a), c) a d) zákona č. 40/2004 Sb. o veřejných zakázkách a splnění kvalifikace doložili ministerstvu příslušnými doklady.

O společnosti IXTENT
IXTENT s.r.o. reprezentuje technologii Open Text na trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Rumunsku a je jedním z největších dodavatelů archivních systémů, DMS a WCM technologií ve střední a východní Evropě. Nabízí služby pro správu elektronických a "papírových" dokumentů, jejich obsahů (Dokument Management System - DMS, Content Management System - CMS, Enterprise Content Management - ECM), technologie inteligentního optického rozeznávání textu z papírových předloh a jejich digitalizací (OCR/ICR), archivaci dat a dokumentů v prostředí Internetu a podnikových informačních systémů, poradenské služby spojené se zaváděním těchto systémů a realizací komplexních dodávek řešení.


 

Témata článku: Dodavatel, Dodavatel technologií

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?