Společnost Internet Security Systems získala výroční ceny Frost & Sullivan

Praha — 20. října 2005 — Společnost Internet Security Systems (ISS) (NASDAQ: ISSX) dnes oznámila, že byla oceněna výročními cenami agentury Frost&Sullivan za vedoucí postavení na trhu a inovaci zákaznického servisu (2005 Frost & Sullivan Award for Market Leadership; 2005 Frost & Sullivan Award for Customer Service Innovation). Frost & Sullivan přitom ocenila světové prvenství ISS v řešení technologie prevence a detekce průniků (IDS/IPS) a jako inovaci zákaznického servisu vyzdvihla Managed Security Services (MSS) společnosti ISS.
Společnost Internet Security Systems získala výroční ceny Frost & Sullivan

„S téměř třetinovým podílem na tržbách světového trhu s řešeními IDS/IPS je ISS nesporným lídrem s více než dvojnásobným náskokem na svého nejbližšího konkurenta,” řekl Rufus Connell, výzkumný ředitel společnosti Frost & Sullivan. “V oblasti řízených služeb je ISS význačná jednak svou nabídkou řízených bezpečnostních služeb poskytující záruku vrácení peněz, ale také tím, že patří mezi opravdu malé množství poskytovatelů těchto služeb, kteří jsou zároveň předními produktovými prodejci.”

Jedinečná kvalifikace výzkumného a vývojového týmu X-Force společnosti ISS rovněž hrála klíčovou roli při rozhodování o udělení obou cen. Jak uvádí Frost & Sullivan, vlastnictví světově největší výzkumné organizace v oblasti IT bezpečnostních zranitelností přispívá ke schopnosti ISS dodávat v rámci svého odvětví opravdu přední produkty a služby, které zastaví internetové hrozby ještě před tím, než mohou mít vliv na fungování společností.

„Získané uznání našich produktů i služeb je důkazem, že ISS může efektivně vyhovět širokému spektru specializovaných požadavků na zabezpečení napříč odvětvími a velikostmi společností," řekl Tom Noonan, prezident a CEO společnosti Internet Security Systems. „Vypořádání se s hrozbami v dnešním neustále se rozvíjejícím a komplexním prostředí zabezpečení začíná u prevence. Technologie detekce a prevence průniků jsou nezbytné pro zmírnění ohrožení a útoků z jakýchkoli zdrojů, ať už to jsou viry, červi, spam, spyware nebo jiné zlomyslné aktivity. Jako lídr na trhu s IDS/IPS má ISS silný základ, na kterém může stavět komplexní bezpečnostní platformu pro naše zákazníky, k čemuž přidává hodnotu jiných bezpečnostních technologií, expertních služeb a konzultací."

Cena agentury Frost & Sullivan za vedoucí úlohu na trhu byla udělena společnosti, která ukázala své významné postavení na trhu svou silnou tržní strategií a demonstrací solidního podílu na trhu, růstu tržeb, ziskovosti a invací. ISS obdržela tuto cenu zejména díky úspěchu její Platformy podnikového zabezpečení Proventia (Proventia Enterprise Security Platform) v silně konkurenčním prostředí trhu s IDS/IPS – mnohovrstevného bezpečnostního zařízení, které poskytuje komplexní ochranu před síťovými a hostitelskými útoky ještě před tím, než mají vliv na obchodní aktiva.

Cena agentury Frost & Sullivan za inovaci zákaznického servisu je udělována společnosti, která nejlépe implementovala systém, jenž efektivně reaguje na potřeby koncového zákazníka. ISS obdržela toto uznání za své průkopnictví v oblasti řízených bezpečnostních služeb. Managed Security Services (MSS) společnosti ISS umožňují organizacím významně ušetřit náklady na zabezpečení, zatímco uceleně zachovávají soulad s předpisy, zajišťují obchodní kontinuitu, síťový výkon, aktiva společnosti a reputaci značky.

Nabídka MSS od ISS zahrnuje řízený firewall a VPN služby, řízené IDS/IPS, Managed Protection Services, Vulnerability Management Service a konzultace. Frost & Sullivan rovněž odkazuje na Zákaznický portál Managed Security Services společnosti ISS jako na klíčovou nadstavbu portfolia služeb společnosti, která poskytuje zákazníkům 24 hodin denně uživatelsky příjemný, komplexní pohled na stav jejich zabezpečení a současné internetové hrozby.
 
Pro více informací o Proventia Enterprise Security Platform navštivte: http://www.iss.net/proof/preemptiveprotection/.

Pro další informace o Managed Security Services společnosti ISS navštivte: http://www.iss.net/products_services/services.php.


O společnosti Internet Security Systems, Inc.
Internet Security Systems je expert s důvěrou podnikového i vládního sektoru, který poskytuje produkty a služby na ochranu proti internetovým hrozbám. Jako zavedený světový lídr v oblasti bezpečnosti nabízí společnost ISS už od roku 1994 cenově dostupná řešení regulačních a obchodních rizik podnikání svým zákazníkům na celém světě. Produkty a služby společnosti ISS jsou založené na proaktivní bezpečnostní inteligenci řízenou ISS X-Force výzkumným a vývojovým týmem – jednoznačnou světovou autoritou výzkumu zranitelnosti a hrozeb počítačových systémů. ISS má centrálu v americké Atlantě, kromě Ameriky však působí také v Asii, Austrálii, Evropě a na Středním východě.
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.iss.net.

Témata článku: Internet, Force, Frost, Bezpečnostní společnost, Solidní úspěch, Tržní lídr, Bezpečnostní servis, Atlanta, Bezpečnostní služba, Silný vliv, Rufus

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje