Společnost Internet Security Systems přivítá své partnery a zákazníky na konferenci v Liberci

Praha – 21. února – Až sto účastníků z celé východní a střední Evropy a Ruska očekávají organizátoři akce nazvané Eastern Winter Summit 2006. Letošní konference nese podtitul „Securing the Future“. Akce, kterou pro své zákazníky a partnery organizuje společnost Internet Security Systems (ISS), se koná od 8. do 10. března v Liberci.
Společnost Internet Security Systems přivítá své partnery a zákazníky na konferenci v Liberci

Třídenní konference nabídne bohatý program, vedle přednáškového bloku nazvaného Channel Sales Academy také např. sezení s technologickým expertem společnosti na téma bezpečnosti VOIP technologie. Významní zástupci ISS jako např. senior viceprezident pro oblast EMEA, Jaap Smit, představí účastníkům výhody, podmínky a strategii partnerského programu společnosti pro letošní rok, poskytnou jim přehled o současných bezpečnostních trendech a hrozbách a v neposlední řadě rovněž informace o své platformě proaktivního zabezpečení. Ta zahrnuje nejen softwarová a hardwarová řešení, ale také nástroje pro komplexní management zabezpečení.

„Jedním z našich prioritních cílů je být neustále v úzkém kontaktu s našimi partnery i zákazníky. V rámci budování našich vztahů jim chceme nabídnout nadstandardní obchodní podmínky, špičkové knowhow, které vychází z poznatků elitního výzkumného týmu X-Force, a kvalitní technologickou podporu,“ řekla Katarína Orság, obchodní manažerka společnosti Internet Security Systems pro východní Evropu. „Věřím, že plánovaný program včetně přednášek a diskuzí s našimi předními marketingovými, obchodními i technologickými experty, poskytne pevný základ pro naši spolupráci v nadcházejícím roce.“

O společnosti Internet Security Systems, Inc.
Internet Security Systems je expert s důvěrou podnikového i vládního sektoru, který poskytuje produkty a služby na ochranu proti internetovým hrozbám. Jako zavedený světový lídr v oblasti bezpečnosti nabízí společnost ISS už od roku 1994 cenově dostupná řešení regulačních a obchodních rizik podnikání svým zákazníkům na celém světě. Produkty a služby společnosti ISS jsou založené na proaktivní bezpečnostní inteligenci řízenou ISS X-Force výzkumným a vývojovým týmem – jednoznačnou světovou autoritou výzkumu zranitelnosti a hrozeb počítačových systémů. ISS má centrálu v americké Atlantě, kromě Ameriky však působí také v Asii, Austrálii, Evropě a na Středním východě. Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.iss.net.

Témata článku: Internet, Force, Technologická společnost, Hardwarová oblast, Atlanta, Expert

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje