Společnost Internet Security Systems představuje technologii prevence virů v nabídce integrovaného zabezpečení

Praha – 15. prosince – Společnost Internet Security Systems dnes oznámila vydání nejnovější verze integrovaného síťového bezpečnostního zařízení Proventia (Proventia Network Integrated Security Appliance). Oproti tradičním antivirovým produktům, které jsou závislé na aktualizacích signatur, využívá tato nejnovější nabídka společnosti ISS behaviorální přístup a zadržuje viry, červy a škodlivý kód dříve, než se v systému spustí a ovlivní aktiva organizace.
Společnost Internet Security Systems představuje technologii prevence virů v nabídce integrovaného zabezpečení

Prevence virů bude hrát klíčovou roli v pomoci zákazníkům proti závažným internetovým hrozbám, jako byl nedávný červ Zotob, který zaútočil na uživatele systému Microsoft Windows v srpnu 2005.

 

S novou klíčovou technologií pro společnost ISS a její zákazníky rozšiřuje tato nová nabídka účinnost schopností prevence virů, která byla nedávno zahrnuta do doplňkového produktu společnosti ISS Proventia Desktop Endpoint Security. Nejnovější verze je dále rozšířena o vylepšenou ochranu proti spywaru a schopnost běhu zařízení v transparentním režimu, což organizacím umožňuje bezproblémovou implementaci zařízení bez nutnosti překonfigurovat síť.

 

„Rozšíření technologie prevence virů z desktopových počítačů na sítě představuje další významný krok v závazku společnosti ISS předcházet internetovým hrozbám,“ prohlásil viceprezident managementu produktů společnosti ISS Greg Adams. „Zabudováním prevence virů do našich produktů ochrany sítí jsme učinili další logický krok v naší trvalé snaze poskytovat zákazníkům komplexní sadu nástrojů pro zabezpečení pod jedinou, snadno spravovatelnou platformou.“ 

 

Díky kombinovaným funkcím prevence nežádoucích průniků, prevence virů, antispamových a anti-spywarových funkcí, virtuální privátní sítě a filtrování webu bojuje integrované síťové bezpečnostní zařízení Proventia automaticky proti mnoha druhům internetových hrozeb, včetně virů, červů, spywaru, spamu a phishingu. Je navrženo pro implementaci ve vzdálených pobočkách nebo filiálkách podniků, kde jej mohou odborníci na zabezpečení rozmístit s nízkými náklady zařízení a ujistit se, že jejich aktiva budou v bezpečí.

 

Pro další informace o vlastnostech integrovaného síťového bezpečnostního zařízení Proventia s technologií prevence virů navštivte:

http://www.iss.net/products_services/enterprise_protection/proventia/m_series.php

Témata článku: Internet, Adams

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky