Společnost Internet Security Systems představuje technologii prevence virů v nabídce integrovaného zabezpečení

Praha – 15. prosince – Společnost Internet Security Systems dnes oznámila vydání nejnovější verze integrovaného síťového bezpečnostního zařízení Proventia (Proventia Network Integrated Security Appliance). Oproti tradičním antivirovým produktům, které jsou závislé na aktualizacích signatur, využívá tato nejnovější nabídka společnosti ISS behaviorální přístup a zadržuje viry, červy a škodlivý kód dříve, než se v systému spustí a ovlivní aktiva organizace.
Společnost Internet Security Systems představuje technologii prevence virů v nabídce integrovaného zabezpečení

Prevence virů bude hrát klíčovou roli v pomoci zákazníkům proti závažným internetovým hrozbám, jako byl nedávný červ Zotob, který zaútočil na uživatele systému Microsoft Windows v srpnu 2005.

 

S novou klíčovou technologií pro společnost ISS a její zákazníky rozšiřuje tato nová nabídka účinnost schopností prevence virů, která byla nedávno zahrnuta do doplňkového produktu společnosti ISS Proventia Desktop Endpoint Security. Nejnovější verze je dále rozšířena o vylepšenou ochranu proti spywaru a schopnost běhu zařízení v transparentním režimu, což organizacím umožňuje bezproblémovou implementaci zařízení bez nutnosti překonfigurovat síť.

 

„Rozšíření technologie prevence virů z desktopových počítačů na sítě představuje další významný krok v závazku společnosti ISS předcházet internetovým hrozbám,“ prohlásil viceprezident managementu produktů společnosti ISS Greg Adams. „Zabudováním prevence virů do našich produktů ochrany sítí jsme učinili další logický krok v naší trvalé snaze poskytovat zákazníkům komplexní sadu nástrojů pro zabezpečení pod jedinou, snadno spravovatelnou platformou.“ 

 

Díky kombinovaným funkcím prevence nežádoucích průniků, prevence virů, antispamových a anti-spywarových funkcí, virtuální privátní sítě a filtrování webu bojuje integrované síťové bezpečnostní zařízení Proventia automaticky proti mnoha druhům internetových hrozeb, včetně virů, červů, spywaru, spamu a phishingu. Je navrženo pro implementaci ve vzdálených pobočkách nebo filiálkách podniků, kde jej mohou odborníci na zabezpečení rozmístit s nízkými náklady zařízení a ujistit se, že jejich aktiva budou v bezpečí.

 

Pro další informace o vlastnostech integrovaného síťového bezpečnostního zařízení Proventia s technologií prevence virů navštivte:

http://www.iss.net/products_services/enterprise_protection/proventia/m_series.php

Témata článku: Internet, Adams

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

17.  11.  2017 | Vojtěch Malý | 228

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

** I pod hranicí desíti tisíc korun existují dobře použitelné notebooky ** Mohou plnit roli pracovního stroje i zařízení pro zábavu ** Nejlevnější použitelný notebook koupíte za pět a půl tisíce

16.  11.  2017 | Stanislav Janů | 54

Do 20 let nebude nikdo vlastnit auta, říká zkušený šéf několika automobilek

Do 20 let nebude nikdo vlastnit auta, říká zkušený šéf několika automobilek

** Bývalý šéf a expert z několika velkých automobilek se vyjádřil k budoucnosti tohoto průmyslu ** Do 20 let „nikdo“ nebude vlastnit auta ** Veškerá doprava bude řešená pomocí velkých logistických platforem

15.  11.  2017 | Karel Javůrek | 75


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje