Společnost Internet Security Systems oznámila výsledky hospodaření za první čtvrtletí

Atlanta/Bratislava/Brno — 9. května 2005 — Společnost Internet Security Systems, Inc. (ISS), přední globální poskytovatel proaktivních podnikových bezpečnostních řešení, ohlásila finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2005, které skončilo 31. března 2005. Tržby společnosti meziročně vzrostly o 15 procent.
Společnost Internet Security Systems oznámila výsledky hospodaření za první čtvrtletí

Tržby za první čtvrtletí
Tržby společnosti za první čtvrtletí roku 2005 dosáhly hodnoty 76.792.000 USD, což představuje 15-ti procentní nárůst ve srovnání se stejným obdobím minulého roku. Tehdy dosáhly tržby hodnoty 67.064.000 USD. Oznámený čistý zisk společnosti zjištěný na základě obecně přijatých účetních principů (GAAP) činil za první čtvrtletí tohoto roku 7.845.000 USD (v přepočtu více než 182.5 mil. Kč), zatímco v loňském roce ISS vykázala zisk v hodnotě 5.220.000 USD. „Internet Security Systems pokračuje v demonstraci každoročního růstu společnosti pozitivními hospodářskými výsledky za první čtvrtletí v roce 2005, o které se zasloužilo zejména uvedení produktů  Proventia G400, G2000 Intrusion Prevention Appliances a Proventia Desktop na trh," řekl Tom Noonan, prezident a výkonný ředitel Internet Security Systems. „Těmito novými nabídkami ISS pokračuje v plnění své strategie růstu vytvořené pro platformu Proventia podniková bezpečnost, když přináší na trh novinky a inovativní řešení preventivního podnikového zabezpečení."

O společnosti Internet Security Systems, Inc.
Internet Security Systems je expert s důvěrou podnikového i vládního sektoru, který poskytuje produkty a služby na ochranu proti internetovým hrozbám. Jako zavedený světový lídr v oblasti bezpečnosti nabízí společnost ISS už od roku 1994 cenově dostupná řešení regulačních a obchodních rizik podnikání svým zákazníkům na celém světě. Produkty a služby společnosti ISS jsou založené na proaktivní bezpečnostní inteligenci řízenou ISS X-Force výzkumným a vývojovým týmem – jednoznačnou světovou autoritou výzkumu zranitelnosti a hrozeb počítačových systémů. ISS má centrálu v americké Atlantě, kromě Ameriky však působí také v Asii, Austrálii, Evropě a na Středním východě.

Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.iss.net.

Váš názor Další článek: Michael Dell investuje své peníze do Linuxu

Témata článku: Internet, Bezpečnost, Atlanta, Přijatý výsledek, Americký prezident, Stejná zranitelnost, První společnost, Podnikový produkt, První služba, Austrálie


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 27

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

** Za neúspěchem Microsoftu v mobilech stojí i Windows 8 ** Microsoft pozdě naskočil do rozjetého vlaku ** Uživatelé neměli zásadní důvody, proč přejít

Karel Kilián | 132Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů