Společnost Intel přijímá akcie Wind River

Společnost Intel přijímá akcie Wind River

Společnost Intel oznámila, že 9. června 2009 v 6.00 skončilo počáteční období pro veřejné nabídky na všechny nesplacené kmenové akcie společnosti Wind River Systems Inc., a to včetně práv na koupi akcií Series A Junior Participating Preferred Stock. Období pro počáteční nabídky bylo realizováno prostřednictvím dceřiné společnosti APC II Acquisition Corporation (APC II) za 11,50 USD za akcii.

Podle správce veřejné nabídky bylo k datu ukončení počátečního období pro veřejné nabídky právoplatně prodáno a nestaženo celkem asi 69 milionů kmenových akcií Wind River (včetně asi 6,4 milionu akcií podléhajících procedurám garantovaného dodání), což činí přibližně 89 procent veškerých kmenových akcií Wind River. Všechny akcie, které byly právoplatně nabídnuty a nebyly řádně staženy během úvodního období pro veřejné nabídky, byly přijaty k proplacení.

Intel rovněž oznámil, že prostřednictvím APC II zahájí následné období pro veřejné nabídky ke všem zbývajícím kmenovým akciím společnosti Wind River. Toto období začalo 10. července 2009 a skončí 15. července 2009 v 6.00. Všechny právoplatně předložené akcie v tomto nabídkovém období budou okamžitě přijaty k proplacení a předkládajícím akcionářům bude následně vyplaceno 11,50 USD za akcii – bez sražené daně, v hotovosti a bez úroku. Jde tedy o stejnou sumu jako v úvodním období pro veřejné nabídky. Následné období pro nabídky umožňuje držitelům kmenových akcií Wind River, kteří nepředložili akcie v úvodním období pro veřejné nabídky, využít druhého období a obdržet urychlenou cenovou nabídku místo čekání na dokončení fúze. Akcie předložené v následném období pro nabídky nemohou být dodány garantovanou dodací procedurou a nemohou být staženy. Akcie právoplatně předložené v úvodním období pro veřejné nabídky dále nemohou být staženy během následujícího období pro nabídky.

Po ukončení následujícího období pro nabídky Intel plánuje dokončit akvizici společnosti Wind River prostřednictvím tzv. zkrácené fúze, což znamená, že neproběhne hlasování ani schůzka zbývajících akcionářů firmy Wind River Systems Inc.. Po dokončení fúze se Wind River stane plně vlastněnou dceřinou společností firmy Intel a každá ze zbývajících kmenových akcií společnosti Wind River bude zrušena a převedena na přiměřené protiplnění bez úroku. Poté skončí možnost obchodovat s kmenovými akciemi Wind River na globálním burzovním trhu NASDAQ.

Další článek: Nvidia v tichosti uvedla „zrušenou“ GeForce GTS 240

Témata článku: Stock, Wind, Akcie, Junior, River


Určitě si přečtěte

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

** Podzimní vydání Windows 10 přinese jen minimum novinek ** Aktualizace ponese formální označení 20H2 ** Microsoft mění názvy v programu Windows Insider

Lukáš Václavík | 17

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 31

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

** Dnes už skoro všechno uděláte ve webovém prohlížeči a na mobilu ** Před dvaceti lety to ale bylo jiné ** Zavzpomínejte na legendy, které jste pravděpodobně také používali

Jakub Čížek | 126

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 218


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11