Společnost Intel na veletrhu Consumer Electronics Show v Las Vegas

10. ledna 2006
Lenovo Thinkpad: 11 hodin výdrže
Paul Otellini představil technologii Intel® Viiv™; alianci s AOL, ClickStar, DIRECTV, NBC Universal; novou generaci mobilní technologie Intel® Centrino® Duo pro výkonné notebooky a nové procesory Intel® Core™ Duo s unikátním poměrem výkon/spotřeba.
Společnost Intel na veletrhu Consumer Electronics Show v Las Vegas

CONSUMER ELECTRONICS SHOW, Las Vegas, 5. ledna 2006 – Prezident a CEO společnosti Intel, Paul S. Otellini, dnes představil dvě platformy a několik aliancí, které tvoří základ nových možností a zážitků ve světě digitální zábavy a bezdrátových notebooků – a rovněž nové, vysoce výkonné a energeticky nenáročné procesory Intel® Core™ Duo.

 

Přehled dalších významných ohlášení v rámci veletrhu CES 2006

 

Společnosti Intel a Yahoo! oznámily uzavření strategické smlouvy ohledně poskytování obsahu pro počítače a televizory fungující na bázi technologie Intel® ViivTM

 

CONSUMER ELECTRONICS SHOW, LAS VEGAS – 6. ledna 2006 – Společnosti Yahoo! Inc. (NASDAQ: YHOO), významná globální firma podnikající v oblasti internetu, a Intel Corporation dnes oznámily vytvoření společné iniciativy, jejímž cílem bude nabídnout spotřebitelům služby v oblasti domácí zábavy, a to prostřednictvím mediálních přístrojů založených na platformě Intel® ViivTM. Společnost Yahoo! vytvoří speciálně pro technologii Intel Viiv obsah ve formátu hudby, fotografie i videa, přičemž spotřebitelé budou moci tento obsah prohlížet na televizorech, osobních počítačích, přenosných i kapesních počítačích, a to jak doma tak na cestách.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060106corp.htm

 

Společnosti Intel a DIRECTV učinily další krok ke skutečně digitální zábavě

Společnosti Intel a DIRECTV  představily vůbec první digitální vysílání, které pracuje na bázi technologie Intel® ViivTM.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_a.htm

 

AOL a Intel spojily síly, aby uživatelům nabídly AOL On-Demand i v televizorech

Video, hudba a fotografie poskytované firmou AOL budou podporovat novou technologii Intel® ViivTM; AOL a Intel budou společně prosazovat technologii Viiv a digitální životní styl.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_g.htm

 

Intel a NBC Universal budou společně nabízet obsah pro technologii Intel® ViivTM.

Na počítačích fungujících na této technologii si uživatelé budou moci prohlížet již nejlepší okamžiky ze zimních olympijských her v Turíně 2006. Zpravodajství bude k dispozici na adrese www.NBCOlympics.com

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_e.htm

 

ESPN a Intel nabídnou sportovní kanál

ESPN Motion a ESPN Full Court Online budou nabízet programy podporující technologii Intel® ViivTM.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_b.htm

 

Game Tap Network provozovaný společností Turner Broadcasting nabídne s pomocí společnosti Intel širokopásmové síťové hry

Nová, zdokonalená verze Game Tap nabídne stovky her a originálních video programů pro přístroje vybavené Microsoft Windows XP Media Centre Edition 2005 a podporující technologii Intel® ViivTM.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_f.htm

 

Společnost Televisa si zvolila technologii Intel® ViivTM pro poskytování digitálního obsahu pro největší hispánskou skupinu diváků

Společnosti Televisa a Intel plánují zavedení on-demand přístupu k populárním telenovelám, filmům, zpravodajství, sportovním přenosům, hudbě a dalšímu obsahu prostřednictvím technologie Intel Viiv.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_h.htm

 

Společnosti Eros a Intel spojily své síly, aby nabídly největší světový oficiální „B On Demand“ bollywoodský portál, a to za pomoci technologie Intel® ViivTM

Uživatelé budou mít přístup ke knihovně obsahu společnosti Eros na adrese www.bondemand.tv. Služba bude podporovat počítače a notebooky vybavené technologiemi Intel Centrino a Intel Viiv.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_k.htm

 

Clickstar a Intel oznámily premiéru celovečerního filmu na počítačích podporujících technologii Intel® ViivTM.

„10 věcí nebo míň“ v hlavní roli  s Morganem Freemanem, režie Brad Silberling.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_m.htm

 

Technologie Intel® ViivTM  pomůže Shanghai Media Group nabídnout programy pro 30 milionů čínských klientů po celém světě.

Nejvýznamnější čínská mediální společnost bude nabízet svým klientům digitální filmy, TV dramata, interaktivní programy a další živý obsah po internetu za použití technologie od společnosti Intel.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_c.htm

 

Intel a MTV Networks přinášejí široké spektrum digitálního obsahu na platformu Intel® ViivTM.

Hudba, komedie a zábavné programy v sítích Comedy Central, MTV, VH1 a mtvU Broadband byly optimalizovány pro novou platformu Intel Viiv.

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/20060105corp_d.htm

 

 

Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti výroby a vývoje polovodičů, technologií, produktů a iniciativ s cílem soustavně zlepšovat pracovní prostředí a život lidí. Další informaceo společnosti Intel jsou dostupné na www.intel.com/pressroom nebo www.intel.com/cz/pressroom.

Váš názor | Lenovo Thinkpad: 11 hodin výdrže

Témata článku: Notebooky, Shanghai, Comedy Central, Digitální platforma, Eros, Drama

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší