Společnost infoSYS spol. s r. o. představuje nový ekonomický a informační systém pro řízení společnosti – DataGo4

infoSYS spol. s r.o. je softwarová společnost zabývající se vývojem ekonomicko-analytických aplikací. Programy, které společnost vyvíjela od roku 1993 jsou aplikovány ve více než 500 tuzemských a zahraničních společnostech, které působí v různých oblastech výroby, obchodu a služeb.
Společnost infoSYS spol. s r. o. představuje nový ekonomický a informační systém pro řízení společnosti – DataGo4

Veškeré stávající aplikace byly prodávány díky vysokému stupni kvality pouze na doporučení. Minimální investice do marketingu společnosti umožnilo zahájit v roce 2001 velký projekt – vyvinout informační systém s nejmodernějším vnitřním prostředím,  postaven na nejvyspělejších technologiích a procesech.

Absolutní špička vývojových programátorů, která se intenzivně na vývoji podílela pět let, umožnila tento projekt zfinalizovat.

 

Jelikož byl systém úmyslně vyvíjen zcela od základů, využily se zkušenosti programátorů již od samého počátku. Toto nám umožnilo vyvarovat  se chybných procesů, kterých se často konkurenční systémy dopustily.

 

Systémové jádro je postaveno na technologii transakční databáze, na které se podílela známá společnost Borland.

 

Díky unikátní technologii přístupu do systémového jádra, se můžeme pyšnit nejvyšší dosahovanou rychlostí zpracování velkého objemu dat.

 

Existence propracovaného vývojového prostředí dává systému a uživateli neomezené možnosti. Systém se tak přizpůsobuje společnosti, nikoliv společnost systému. Společnost si zachovává svojí firemní kulturu, zvyklosti, a má možnost profitovat ze své originality pro rozvoj businessu.

 

IS DataGo4 dává společnosti maximální svobodu

         absolutní platformovou nezávislost nejen pro server, ale i klienta.

         zpřístupnění zdrojového kódu – existující moduly je možné upravit zcela na míru, popřípadě, i vlastním správcem IT, moduly vytvářet

         vývoj metodou in-house se zrychluje doba reakce na požadavek úpravy a tím se výrazně zlevňují náklady na údržbu systému

 

 

Informační systém DataGo4 je navržen způsobem, aby se uživatel pohodlně a intuitivně orientoval, a to i bez závislosti na periferních zařízeních (myš). Přesné popisy práce jednotlivých uživatelů je možné implementovat přímo do helpu systému. Informační systém DataGo4 má v sobě zaintegrovány veškeré moduly – nákup, prodej, skladové hospodářství, analyzér pro globální a individuální náhledy, účetnictví, reklamace, CRM, eshop (B2B, B2C), mail klienta, apod. Data jsou tak centralizována, mohou být lehce a on-line vyhodnocována, i prostřednictvím vzdáleného přístupu.

 

Bezpečnost dat zajišťuje šifrování na nejvyšší úrovni, autorizace dle PINu a platného certifikátu, který je oddělen od jádra systému.

 

Licenční politika je úmyslně postavená způsobem, který umožňuje IS DataGo4 implementovat nejen do velkých korporací, ale i do malých společností, které se chtějí rozvíjet.  Cena je vypočítávána za aktivního současně připojeného uživatele.

 

Před oficiálním představením byl IS DataGo4 naimplementován do 2 společností odlišných velikostí. Customizace a implementace se uskutečnily na výbornou. Očekávaný nejvyšší stupeň kvality jsme tak mohli opět potvrdit.

Váš názor | Příští integrovaný chipset od Intelu bude podporovat DirectX 10

Témata článku: Bezpečnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší