Společnost IGNUM oceněna v soutěži TOP HOSTINGY 2009

Společnost IGNUM oceněna v soutěži TOP HOSTINGY 2009

Společnost IGNUM, přední český registrátor domén a poskytovatel profesionálních hostingových služeb, zvítězila v soutěži o nejkvalitnější český hosting TOP HOSTINGY 2009, a to v kategorii Nejlepší nabídka VPS (virtuální privátní servery) – Windows. Zároveň se umístila na skvělém druhém místě v kategorii Nejlepší webhosting PHP + MySQL.

Společnost IGNUM si ze soutěže, která je jedinou odbornou soutěží zaměřenou na kvalitu poskytovaných hostingů v českém prostředí, odnáší hned dvě medailová ocenění. V případě virtuálních serverů na platformě Windows byl jako nejlepší produkt oceněn Hyper-V VDS ve variantě Expert. Druhým oceněným produktem společnosti IGNUM byla nová webhostingová varianta Medium, kterou společnost představila na podzim letošního roku.

„Ocenění v této soutěži si velice vážíme, neboť odráží nejen vysokou profesionální úroveň poskytovaných služeb, ale také naše inovační úsilí – oba oceněné produkty jsou výsledkem modernizačních snah, které proběhly v letošním roce,“ komentuje výsledek soutěže Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM a dodává: „Doufáme, že příští rok bude minimálně stejně úspěšný, jako ten letošní.“

Oceněné produkty:

Hyper-V VDS Expert

VDS s virtualizací Hyper-V ve variantě Expert nabízí uživatelům 50 GB diskového prostoru, garanci 2 GB RAM, agregaci CPU 1:2, jednu IP adresu, neomezený přenos dat a mnoho dalších vlastností. Navíc je varianta Expert od konce října 2009 nabízena za výhodnějších podmínek. Kompletní informace o produktu naleznete zde: http://ignum.cz/web/df/cz/?typ=svr_vds_expert.

Webhostingová varianta Medium

Webhostingová varianta Medium, určená pro středně náročné webové prezentace, nabízí 3 GB prostoru pro web, neomezený přenos dat a počet souborů, 8 samostatných FTP přístupů, 8 aliasů a mnoho dalšího. Do konce listopadu je k této variantě navíc nabízena CZ doména zdarma. Informace o webhostingových variantách společnosti IGNUM naleznete zde: http://ignum.cz/web/df/cz/?typ=wbh_srovnani_nove_produkty.

Témata článku: Samostatná služba, Druhá varianta, Variant, Expert, Skvělý výsledek, Profesionální varianta, Druhý typ, Hyper, Varianta

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje