Společnost I.F.T.PROGRES a.s. změnila své obchodní jméno na KARAT Software a.s.

Usnesením valné hromady akciové společnosti I.F.T. PROGRES, výrobce a dodavatele komplexního podnikového informačního systému KARAT (ERP), ze dne 27.9.2006, došlo ke změně obchodního jména společnosti na KARAT Software a.s.
Společnost I.F.T.PROGRES a.s. změnila své obchodní jméno na KARAT Software a.s.

Důvodem této změny je sjednocení názvu společnosti s názvy produktů pod jednu značku, čímž chce společnost dosáhnout posílení komunikace značky KARAT, a tím i posílení pozice firmy na trhu informačních technologií.

 

Změna názvu společnosti  neznamená žádné změny pro vzájemné vztahy s dodavateli či odběrateli a rovněž nemá vliv na kvalitu a rozsah poskytovaných služeb souvisejících s dodávaným podnikovým informačním systémem KARAT a  ISO.  Všechny ostatní identifikační údaje společnosti KARAT Software a.s. (IČO, DIČ, sídlo společnosti, bankovní spojení, atd.)  zůstávají beze změny.

 

Produkt IS ISO bude i nadále plně podporován a potřeby jeho klientů řešeny na odpovídající kvalitativní úrovni.

 

O informačním systému KARAT

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

 

Váš názor Další článek: Creative ustupuje tlaku RIAA, FM rádio již nepůjde nahrávat

Témata článku: Software, Microsoft, Karat

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší