Společnost HONOR oficiálně představuje novou řadu HONOR View30 a HONOR MagicWatch 2

  • Společnost HONOR uvádí na trh první řadu chytrých telefonů HONOR View30 a HONOR View30 PRO s duálním režimem 5G
  • HONOR View30 a HONOR View30 PRO se pyšní trojitou SuperSensing AI kamerou, Aurora NANO Texture designem, výkonnou čipovou sadou Kirin 990 AI a GPU Turbo 4.0
  • HONOR MagicWatch 2 jsou inteligentní hodinky s 14denní výdrží baterie díky čipsetu Kirin A1
Společnost HONOR oficiálně představuje novou řadu HONOR View30 a HONOR MagicWatch 2

Globální výrobce chytrých telefonů HONOR představil v Číně svůj první 5G chytrý telefon s duálním režimem. Uvedení řady HONOR View30 označuje začátek éry chytrých telefonů s 5G sítí a zdůrazňuje vizi a směrování značky k novému typu inteligentích zařízení. HONOR View30 a HONOR View30 PRO jsou první telephony značky HONOR, které jsou vybavené čipovou sadou KIRIN 990 a podporují dvoupásmovou síť 5G s plným přístupem.

Řada HONOR View30 byla představena ve dvou verzích – View30 PRO a View30. Obě verze jsou v současné době dostupné pouze na čínském trhu. Společnost HONOR také představila nové nositelné příslušenství HONOR MagicWatch 2. Tyto inovativní hodinky svědčí o dokonalosti nositelných produktů značky HONOR, které nabízejí až 14denní výdrž baterie díky čipové sadě KIRIN A1, inteligentní a promyšlené technologie na sledování zdraví a cvičení, různé varianty ciferníků a čtyři varianty pásků.

Řada HONOR View30, která byla vyvinuta s průlomovou technologií 5G, bude prvním chytrým telefonem společnosti, který podporuje architektury NSA a SA. Řada je také vybavena duálním režimem 5G/4G, který řeší potřeby uživatelů dual-SIM v éře 5G při zachování kompatibility s dalšími různými síťovými standardy, jako jsou 4G, 3G a 2G. HONOR View30 a HONOR View30 PRO, vyzbrojený nejnovější čipovou sadou KIRIN 990, umožňuje špičkový 5G zážitek prostřednictvím množství 5G aplikací v chytrých domácnostech, při cestování a hraní.

Série HONOR View30, první chytrý telefon značky HONOR s duálním 5G režimem

Fotoaparát HONOR View30 PRO nabízí trojitý fotoaparát SuperSensing, který zahrnuje 40Mpx hlavní fotoaparát Sony IMX600, 12Mpx super širokoúhlý fotoaparát s filmovým objektivem a 8Mpx teleobjektiv. Model HONOR View30 má podobné specifikace, jen se liší super širokoúhlou kamerou, která nabízí 8Mpx. Tato Matrix kamera zdůrazňuje závazek značky HONOR vyvíjet smartphony s vynikajícími fotografickými schopnostmi, které uživatelům umožňují zachycovat jejich život skrze filmový objektiv. Další kamera HONORU View30 PRO má 12Mpx s podporou fúze světla 4v1 a RGGB senzorem a 109°super širokoúhlým objektivem, které dokážou zachytit fotky a videa ve filmové kvalitě. Jeho přední duální kamera se skládá z 32Mpx AI a 8Mpx širokoúhlého objektivu.

Pokrok v mobilní technologii a rozšiřování smart elektroniky změnily způsob, jakým uživatelé využívají jejich chytré zařízení. Společnost HONOR je v čele tohoto vývoje a neustále inovuje, aby vytvořila produkty, které vyhovují všem aspektům tohoto způsobu života. V rámci strategie loT, uvedla společnost HONOR na trh fitness náramky, chytré hodinky a audio zařízení, jejichž cílem je vytvořit spotřebitelům propojenější a inteligentnější svět.

Klepněte pro větší obrázek

Smart a zdravý životní styl pomocí HONOR MagicWatch 2

Spolu s řadou HONOR View30 uvedla společnost také HONOR MagicWatch 2, technologicky vyspělé a moderní hodinky. Díky čipové sadě KIRIN A1, má HONOR MagicWatch 2 úžasnou výdrž baterie, a to až 14 dní, což je řadí na první místo mezi chytrými hodinkami Android na trhu. Kromě toho také nabízí až 15 fitness režimů (8 outdoorových a 7 indoorových). Monitoring spánku, stresu a srdeční frekvence poskytuje přehled o zdravotním stavu v reálném čase, což umožňuje zůstat v nejlepší zdravotní a fyzické kondici.

HONOR MagicWatch 2 je vybavený technologií HUAWEI TruSleep™2.0, který umožňuje přesně sledovat a diagnostikovat 6 běžných typů poruch spánku a poskytnout více než 200 odpovídajících návrhů přizpůsobených Vašemu spánku za účelem zlepšení jeho kvality. HONOR MagicWatch 2 může také vyhodnotit úroveň Vašeho stresu, když se cítíte napjatý, abyste dosáhli klidu s podporou technologie HUAWEI TruRelax™. Prostřednictvím technologie HUAWEI TruSeen™ může HONOR MagicWatch 2 sledovat Vaši srdeční frekvenci 24/7 a zasílat upozornění v případě, že dojde ke zvýšení/snížení běžné úrovně. HONOR MagicWatch 2 funguje skvěle i pod vodní hladinou až do 50 metrů a dokáže sledovat Vaši srdeční frekvenci a zaznamenat Vaše SWOLF skóre, vzdálenost, rychlost nebo spálené kalorie. Veškerá osobní data o zdraví lze synchronizovat s předinstalovanou aplikací HUAWEI Zdraví, abyste si mohli zaznamenávat informace o Vašem zdraví a lépe se poznat.

Uvedením řady HONOR View30 je prvním z mnoha kroků společnosti HONOR ve snaze rozšířit potenciál technologií 5G a dosáhnout všestranějšího inteligentního bydlení. Sada fitness a audio produktů společnosti HONOR je dokonalým doplňkem prvotřídních produktů HONOR View30 a HONOR View30 PRO.

Další článek: Šílení modeři vyndali rychlejší paměti GDDR6 z GeForce RTX 2080 Super a napájeli je do GeForce RTX 2080 Ti


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 108

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 117


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky