Společnost Hewlett-Packard rozvíjí svůj Internetový obchod v České republice

Praha, 5. prosince 2005 – Společnost HP se prezentuje s kvalitní Internetovou prezentací v České republice.
Společnost Hewlett-Packard rozvíjí svůj Internetový obchod v České republice

Společnost Hewlett-Packard si jako několikanásobný systémový integrátor roku uvědomuje důležitost své pozice na trhu a přichází s novou Internetovou prezentací v České republice. Součástí této prezentace je i Internetový obchod dostupný na www.hpmarket.cz. S ohledem na trendy trhu Internetového prodeje i na základě zákaznických požadavků připravilo HP novou podobu své "výkladní skříně" prodeje v České republice. Především zákazníci ale i partneři HP ocení přehlednost nabídky, nově stylizovanou grafiku v duchu HP i řadu pokročilých funkcí.

 

V nabídce Internetového obchodu HP je celé portfólio produktů pro domácnost a malou kancelář. Své zastoupení zde mají produktové řady notebooků, PC, PDA, inkoustových i laserových tiskáren, LCD monitorů, projektorů, digitální fotografie a spotřebního materiálu. Více na www.hpmarket.cz.

 

 

 

O společnosti HP

HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu. Za čtyři fiskální čtvrtletí končící 31. říjnem 2005 dosáhly celkové tržby HP výše 86,7 miliardy USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) naleznete na webové adrese www.hp.com.

Témata článku: Futura

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje