Společnost Hewlett-Packard odstartovala VIZI 2010

Praha, 10. ledna – Generální ředitel společnosti Hewlett-Packard Milan Prypoň v sobotu 6. ledna představil dlouhodobou strategii firmy nazvanou HP VIZE 2010. Stalo se tak v rámci společenského večera HP Fashion Show v pražském Obecním domě, kterého se zúčastnily také osobnosti českého byznysu a umělecké sféry.
Společnost Hewlett-Packard odstartovala VIZI 2010

"Připravíme vás na budoucnost", tak zní motto HP VIZE 2010, v jehož znamení se odehrával celý večer, jímž s nenucenou elegancí provázel moderátor Marek Eben. Toto heslo jasně vyjadřuje cíle, které společnost Hewlett-Packard vkládá do konceptu adaptivního podniku. HP VIZE 2010 se zaměřuje na všechny klíčové segmenty trhu – velké společnosti, malé a střední firmy, ale i domácnosti, a definuje strategie ve vztahu k zákazníkům, partnerům i zaměstnancům.

Součástí mimořádné akce byla autorská módní přehlídka návrhářky Věry Kocové. Společenské modely a kostýmy předváděly české top modelky Kateřina Stočesová, Klára Medková, Radka Kocurová, Kateřina Průšová, Markéta Divišová, Zuzana Rosáková, Zuzana Prypoňová, Kateřina Smržová a další.

Pozvání na předváděcí molo přijali také Michal Čupa (generální ředitel Microsoft ČR), Martin Illner (generální ředitel Oracle ČR), Jan Kameníček (ředitel obchodní jednotky HP services), Pavel Klimuškin (obchodní ředitel HP), Vratislav Kulhánek (předseda dozorčí rady Škoda Auto a předseda ČSLH), Radomír Lašák (prezident a předseda představenstva ČSA), Grahame Maher (generální ředitel Vodafone ČR), Milan Prypoň (generální ředitel HP), Milan Rusnák (generální ředitel a předseda představenstva GTS Novera), Miloslav Ruth (generální ředitel Cisco), Juraj Šedivý (první místopředseda Telefónica O2 Česká republika a generální ředitel Telefónica Slovenská republika) a Jan Zadák (regionální ředitel HP pro střední a východní Evropu, blízký a střední východ a Afriku).Přítomní diváci ocenili potleskem nejen odvahu jmenovaných manažerů, ale i eleganci, se kterou předváděli nové modely pánských obleků značky Pal Zilery.

Jelikož jedním z bodů HP VIZE 2010 je i dobročinnost a filantropie, obdržela v rámci společenského večera Nadace manželů Václava a Livie Klausových finanční dar ve výši 300 000 Kč. Symbolický šek s uvedenou částkou převzala z rukou Milana Pryponě přímo první dáma České republiky, paní Livie Klausová.

Nejen pro příznivce jazzu byl velkým překvapením další bod programu, kterým byl křest unikátního hudebního CD „Legenda“, sestaveného z dosud nevydaných nahrávek zesnulé Evy Olmerové. Toto CD pomocí digitálních úprav a nového hudebního aranžmá připravili Lukáš Fišer (autor textu) a Stanislav Kalous (autor hudby). Kmotrou CD se stala zpěvačka Eva Pilarová.

Velkým zážitkem byla i závěrečná část módní přehlídky, kterou doprovodil houslový virtuos Jaroslav Svěcený. Zazněla i premiéra skladby Vivaldino, kterou u příležitosti startu HP VIZE 2010 složil společně s Michalem Dvořákem, známým z kapely Lucie.

Váš názor Další článek: Vydělejte na chybách ve Windows Vista

Témata článku: Microsoft, Generální ředitel, Milan, Velká škoda, Eben, ČSA, Moto 360, Moto, Obchodní ředitel, Jazz, Milano, Elegance, Zuzana, Motto, Velké překvapení, Legenda

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší