Společnost Hannah Czech a.s. implementuje KARAT

Společnost Hannah Czech a.s., významný výrobce lyžařského a outdoorového oblečení, stanů a spacáků ve střední Evropě, zahájila implementaci podnikového informačního systému KARAT od společnosti I.F.T. PROGRES a.s. Jedná se o multilicenční řešení informačního systému KARAT pro 60 současně přistupujících uživatelů.
Společnost Hannah Czech a.s. implementuje KARAT

Od realizace projektu Hannah očekává zejména přizpůsobení informačního systému potřebám a požadavkům uživatele. Dalšími přínosy jsou otevřenost systému, moderní a statické vyhodnocovací nástroje a také vazba na další externí aplikace jako např.
MS Office.

Důležitými kritérii výběru nového informačního systému pro společnost Hannah byla skutečnost, že se jedná o český software od českého výrobce s dobrými referencemi a kvalitní služby dodavatele.

O společnosti Hannah Czech a.s.
Se sportovním vybavením od společnosti Hannah Czech a.s.  se můžeme setkat dnes v 18 zemích světa – v Evropě, Severní i Jižní Americe a Asii. Významným mezníkem ve vývoji společnosti byla v roce 2000 transformace na akciovou společnost Hannah Czech a.s. a v září roku 2003 otevření nového obchodně administrativního centra. Hannah v současnosti patří na trhu s lyžařským oblečením a outdoorovým vybavením v regionu střední a východní Evropy k nejžádanějším značkám.

www.hannah.cz

O informačním systému KARAT
Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

www.karatsoftware.com

Váš názor Další článek: Roadmapa Intelu: Conroe bude uveden ve třetím čtvrtletí

Témata článku: Microsoft, Informační systém, Moderní stroj, Karat, Hannah

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší