Společnost GTS international pořádá Veletrh pracovních příležitostí v USA

Praha, 29. listopadu 2006 – Společnost GTS international pořádá dne 6.prosince 2006 ve spolupráci se společností CIEE, největší mezinárodní neziskovou organizací, která zprostředkovává výměnné pracovní a studijní programy v USA, Veletrh pracovních příležitostí, tzv. Recruit. Veletrh se bude konat v pražském hotelu Hilton.
Společnost GTS international pořádá Veletrh pracovních příležitostí v USA

·        Nabídky práce pro studenty v atraktivních destinacích USA

·        Setkání se zástupci zaměstnavatelů 6.prosince 2006 v pražském hotelu Hilton

 

 

Veletrh pracovních příležitostí  (Recruit) představuje ideální příležitost pro zájemce o práci v USA. Možnost strávit letní prázdniny prací a cestováním po Spojených státech ročně využijí tisíce studentů z celého světa. Dne 6.prosince 2006 se v pražském hotelu Hilton sejdou se studenty zástupci společnosti CIEE, aby jim nabídli pracovní pozice zaměstnavatelů se zajímavými možnostmi výdělku na letní období v atraktivních destinacích jako je např. New York, Santa Cruz, Virginia Beach, národní park Yellowstone  a desítky dalších. Veletrhy pracovních příležitostí se v České republice konají již devátým rokem. Podmínkou účasti studentů na veletrhu je registrace v programu Work and Travel USA. Prostřednictvím tohoto programu najde ročně uplatnění v USA 3000 až 5000 studentů.

 

 

Více informací o Veletrhu pracovních příležitostí a registraci do pracovního programu Work and Travel USA naleznete  na www.gtsint.cz , prodejních místech společnosti GTS international nebo na zákaznické lince 844 140 140.

 

 

Mezinárodní nezisková organizace CIEE byla založena v roce 1947 a jejím posláním je pomáhat lidem získat znalosti a dovednost pro život ve světě, kde jsou na sobě všichni vzájemně závislí a který je současně kulturně velmi různorodý. CIEE je ve světě největší organizací, která zajišťuje pracovní a studijní výměnné programy a s nimi souivisející služby.

 

 

Společnost GTS international, spol. s r. o., cestovní kancelář specializující se na poskytování cestovatelských služeb studentům, mladým lidem a nezávislým cestovatelům, byla založena
v roce 1991. GTS Travel Group má své zastoupení také v Bulharsku, Rumunsku, Maďarsku a na Slovensku. V Čechách disponuje 14-ti pobočkami. GTS international je v ČR oficiálním distributorem mezinárodně uznávaných identifikačních průkazů  studenta ISIC, průkazů učitele ITIC a mládeže do 26 let Alive (IYTC). Mezi produkty, které GTS int. nabízí patří, letenky, autobusové a vlakové jízdenky, jazykové pobyty  a pracovní programy v zahraničí, lyžařské a letní pobyty a další.

 

 

 

Další informace poskytne:

 

Alexandra Hroncová

Tisková mluvčí & PR  Manager

+420 257 187 315

+420 724 753 713

alexandra_hroncova@gtsint.cz

Témata článku: USA, Hilton, Alive, Travel, Santa Cruz, Národní park, Virginia, Work, Letní prázdniny

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu